"Wiedźmin" doczeka się 3. sezonu. Zobaczcie nowy zwiastun i klip z 2. serii

27.09.2021 10:05
"Wiedźmin" doczeka się 3. sezonu. Zobaczcie nowy zwiastun i klip z 2. serii Fot. materiały prasowe/Netflix

W ramach eventu TUDUM, Netflix podzielił się wieloma nowymi informacjami na temat swoich nadchodzących produkcji. Wśród nich znalazły się oczywiście newsy dotyczące szalenie popularnego "Wiedźmina".

Wiedźmin doczeka się 3. sezonu. Zapowiedź nowych odcinków

Od premiery nowych odcinków "Wiedźmina" dzieli nas zaledwie kilka tygodni. Na szczęście oczekiwanie umilą nam nie dwa, ale aż trzy nowe materiały wideo związane z 2. sezonem popularnego serialu o Geralcie i spółce. W sieci pojawił się bowiem zwiastun zatytułowany "Road to Season Two", w którym mamy krótką przypominajkę kluczowych scen z poprzednich odcinków, a także przedsmak nowych epizodów.

Polecamy

Oprócz tego Netflix pokazał nam też dwa klipy z (najprawdopodobniej) pierwszego odcinka 2. sezonu, który będzie adaptacją popularnego opowiadania "Ziarno prawdy". W nich widzimy rozmowę między Geraltem a Nivellenem, w kolejnym wiedźmin budzi w środku nocy Ciri i każe jej uciekać - w domu jest bowiem bruxa, z którą Geralt będzie się musiał rozprawić. 

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie trzy materiały wideo:

Polecamy

Oprócz tego świat "Wiedźmina" od Netflix będzie się wciąż rozkręcał - otrzyma serial animowany przeznaczony dla dzieci i młodzieży (szczegóły są na razie nieznane, ale brzmi to co najmniej absurdalnie), a także kolejny film anime na modłę "Zmory wilka", którą mogliśmy zobaczyć na platformie w 2021 roku.

Dowiedzieliśmy się również, że ruszyła też produkcja aktorskiego serialu "The Witcher: Blood Origin". Data premiery nadal pozostaje nieznana, w głównych rolach pojawią się Laurence O’Fuarain, Michelle Yeoh, Sophia Brown, Lenny Henry, Mirren Mack, Nathaniel Curtis, Dylan Moran, a producentami wykonawczymi projektu będą współtwórcy "Wiedźmina" z Lauren Schmidt Hissrich i Tomaszem Bagińskim na czele. 

Uff. Będzie tego sporo. Najpierw zobaczymy jednak 2. sezon "Wiedźmina", który ma zadebiutować na Netflix już 17 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.