"Wiedźmin" doczekał się nowego zwiastuna 2. sezonu. Soundtrackiem jest kawałek Kanye

29.10.2021 17:46
"Wiedźmin" doczekał się nowego zwiastuna 2. sezonu. Soundtrackiem jest kawałek Kanye Fot. materiały prasowe/Netflix/Jay Maidment

"Everybody know I'ma motherfuc**** monster" - Kanye West, a teraz także Geralt z Rivii.

Wiedźmin - oto oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu

Twórcy nowego zwiastuna "Wiedźmina" postanowili wykorzystać w ramach soundtracku banger Kanye "Monster", w którym gościnnie udzielają się Rick Ross, Jay-Z (którego słyszymy nawet w materiale), Nicki Minaj (która nawinęła w nim najlepszą zwrotkę w swojej karierze) oraz Bon Iver (często współpracuje z Yeezym). Kawałek pasuje trochę jak pięść do nosa, ale w końcu nie dla piosenek ogląda się zwiastuny.

Polecamy

Dlatego przejdźmy szybko do aspektu wizualnego, gdzie jest na szczęście znacznie lepiej - twórcy "Wiedźmina" postanowili rozwinąć stylistykę z pierwszego sezonu, stawiając na jeszcze większy rozmach i budżet.

Potworów pojawi się całe mnóstwo (nawet Leszy!), Ciri faktycznie będzie miała do roboty coś więcej, niż tylko ucieczkę po lasach, Geralt się uśmiecha (!), tylko ta biedna Yennefer nadal jest zakrwawiona, poobijana i krzyczy. 

Polecamy

Zwiastun nowych odcinków "Wiedźmina" zobaczycie poniżej:

Jak już wiedzieliśmy wcześniej, 2. sezon "Wiedźmina" zadebiutuje na Netflix już 17 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.