Wojna, sprawiedliwość i upadek Gileadu w nowym zwiastunie "Opowieści podręcznej"

31.03.2021 07:57
Opowieśc podręcznej - Elisabeth Moss - kadr z serialu Fot. Rex Features/East News

Czawarty sezon serialu "Opowieść podręcznej" doczekał się nowego zwiastuna. Zapowiedź sugeruje, że w końcu zobaczymy wyczekiwaną wojnę kobiet z Gileadem.

"Opowieść podręcznej" doczeka się niebawem kolejnej porcji nowych odcinków. W sieci ukazał się nowy zwiastun czwartego sezonu serialu, w którym obiecano, że w końcu zobaczymy odwet uciskanych kobiet na fundamentalistycznym, patriarchalnym rządzie Gileadu.

"Opowieść podręcznej" sezon 4 - nowy zwiastun serialu

Adaptacja słynnej powieści Magaret Atwood jest niezwykle popularna na całym świecie. Chociaż książka "Opowieść podręcznej" została napisana ponad 30 lat temu, w wielu krajach świata sytuacja kobiet niebezpiecznie zbliża się do dystopijnej wizji kanadyjskiej pisarki.

Polecamy

Serial Hulu bazował na książce tylko w pierwszym sezonie, więc widzowie serialu tym bardziej są z niecierpliwieni dalszymi losami głównej bohaterki, która postanowiła wypowiedzieć wojnę światu pozwalającemu mężczyznom zamieniać kobiety w żywe inkubatory. Wygląda na to, że w czwartym sezonie "Opowieści podręcznej" rebelia nabierze jeszcze bardziej realnych kształtów. Tak przynajmniej sugeruje napakowany akcją nowy zwiastun hitu Hulu.

W czwartym sezonie "Opowieści podręcznej" zobaczymy dalszy ciąg walki June z Gileadem. Niestety walka, dzięki której stała się wolna, narazi na niebezpieczeństwo wszystkich, których protagonistka kocha. Jaka będzie cena za wyzwolenie kobiet spod jarzma tyranii? Czy June uda się uratować córkę? Kto stanie po stronie ruchu oporu? Tego wszystkiego dowiemy się już niedługo.

Polecamy

"Opowieść podręcznej" sezon 4 - kiedy premiera?

Fani "Opowieści podręcznej" na nowe odcinki czekają od roku 2019. Na szczęście czwarty sezon zadebiutuje już niebawem, bo 28 kwietnia 2021 roku na Hulu. Dzień po amerykańskiej premierze - 29 kwietnia pierwszy odcinek czwartego sezonu "Opowieści podręcznej" trafi do Polski na HBO i HBO GO. W rolach głównych wystąpili Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford i Sam Jaeger. Moss zadebiutuje również jako reżyserka trzech z dziesięciu odcinków nowego sezonu.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.