Zakończono zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina". Premiera jeszcze w tym roku?

02.04.2021 11:11
Zakończono zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina". Premiera jeszcze w tym roku? Fot. materiały prasowe/JAY MAIDMENT/Netflix

Obsada serialu (m.in. Henry Cavill i Freya Allan) poinformowała, że oficjalnie zakończono zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina". Premiera nowych odcinków odbędzie się jeszcze w tym roku?

Wiedźmin - zakończono zdjęcia do 2. sezonu produkcji

Obsada i załoga pracująca przy "Wiedźminie" poinformowała, że zakończono zdjęcia do 2. sezonu popularnego serialu. Henry Cavill podziękował wszystkim, dając im pamiątkowe broszki w kształcie logotypu serialu, a także specjalne suweniry z życzeniami i podziękowaniami.

Polecamy

Freya Allan podzieliła się natomiast wideo, kiedy podskakując wraca do swojej przyczepy, podpisując post na Instagramie słowami:

Sezon 2. Skończyliśmy to, koleżko.

Poniżej możecie natomiast zobaczyć prezenty od Henry'ego Cavilla:

Polecamy

A co nas czeka w nowych odcinkach serialu? Wygląda na to, że tytułowego bohatera czekają niebezpieczne spotkania z nowymi postaciami. Jak podaje portal Redanian Intelligence, w drugim sezonie "Wiedźmina" zadebiutuje Dziki Gon. 

Według zapowiedzi twórców, drugi sezon "Wiedźmina" został oparty na powieściach "Krew elfów" i "Czas pogardy" oraz opowiadaniu "Miecz przeznaczenia". Zobaczymy więc między innymi Ciri trenującą pod okiem Geralta w Kaer Morhen. Wiemy też, że jeden z odcinków będzie poświęcony "Ziarnu prawdy", jednej z najbardziej ikonicznych opowieści o Geralcie.

W rolach głównych wystąpili Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan oraz Joey Batey. Premiera drugiego sezonu "Wiedźmina" nie została jeszcze zapowiedziana, ale nowe odcinki mają zadebiutować w drugiej połowie roku 2021.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.