Aktorka ze "Stranger Things" porzuca karierę. Była molestowana na planie filmowym

15.03.2023 12:47
Aktorka ze "Stranger Things" porzuca karierę. Była molestowana na planie filmowym Fot. materiały prasowe/Netflix

Grace Van Dien zabłysnęła rolą Chrissy w "Stranger Things", ale nie spodziewajcie się, że będziecie ją teraz oglądali w wielu hollywoodzkich produkcjach. Aktorka opowiedziała o przykrych przeżyciach z planów filmowych.

Grace Van Dien rezygnuje z aktorstwa? Miała nieprzyjemne sytuacje na planie

Grace Van Dien znana jest z występu w "Stranger Things", ale teraz całkiem aktywnie prowadzi konto na Twitchu, gdzie robi streamy z gier wideo. Podczas jednego z nich wyjawiła, że w tej pracy czuje się bezpiecznie - czego nie do końca mogła powiedzieć o pojawianiu się na planach zdjęciowych do filmów i seriali.

Polecamy

Streamerka/aktorka opowiedziała na Twitchu, czemu zdecydowała się na prowadzenie kariery w internecie i odrzucała wiele ról w filmach i serialach. Jak czytamy w transkrypcie Variety:

Niektórzy ludzie są na mnie pewnie źli, że odrzuciłam projekty aktorskie i zdecydowałam się streamowanie, ale faktem jest, że w kilku ostatnich projektach, nad którymi pracowałam, nie miałam najlepszych doświadczeń z niektórymi ludźmi, dla których musiałam pracować.

Grace Van Dien nie podała żadnych szczegółów i nazwisk, ale jak opowiedziała, na jednym z planów miała niezbyt przyjemną sytuację ze swoim szefem:

W jednym z ostatnich filmów, które zrobiłam, jeden z producentów poprosił mnie o… wynajął dziewczynę, by z nią sypiać, a potem kazał jej poprosić mnie o trójkąt z nimi... Takiego miałam szefa.
Polecamy

Aktorka wyjaśniła, że tego nie zrobiła, a cała sytuacja ją mocno zszokowała. Wtedy też stwierdziła, że może poszuka dla siebie innego zajęcia - zaczęła streamować i jak twierdzi, dzięki temu cieszy się z większego spokoju psychicznego:

Siedzę w domu i gram w gry wideo, a mój szef nie prosi mnie o seks.

Van Dien nie ukrywa, że chciałaby wrócić do grania w filmach i serialach, ale pod warunkiem, że mogłaby również pełnić funkcję kontrolną: 

Jestem szczęśliwa i rozwijam własne projekty, które mam nadzieję, że ktoś zdecyduje się sfinansować. Wtedy będę mogła kontrolować swój własny plan i nie będę prosiła moich aktorów, żeby się ze mną przespali.
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.