Mando i Grogu sieją zamęt w nowym zwiastunie 3. sezonu "The Mandalorian"

17.01.2023 10:13
Mando i Grogu sieją zamęt w nowym zwiastunie 3. sezonu "The Mandalorian" Fot. materiały prasowe/Disney+

"Tak każe obyczaj" - te słowa powtarzane jak mantra towarzyszą widzom od samego początku serialu "The Mandalorian". Nowy zwiastun sugeruje nam jednak, że niedługo "obyczaj" może ulec zmianie.

The Mandalorian - zwiastun 3. sezonu

Nowa Republika ma problemy z wyciąganiem ludzi z opresji i uciekaniem przed swoją mroczną przeszłością, która nie daje o sobie zapomnieć. Codziennie pojawiają się też nowe ugrupowania, które mogą zagrozić bezpieczeństwu Galaktyki. I jak zwykle po środku tego konfliktu znajdziemy ich dwóch - niegdyś samotnego łowcę nagród Dina Djarina i jego sympatycznego przyszywanego syna/pomocnika Grogu.

Polecamy

Ci w nowym sezonie staną się znacznie poważniejszymi zawodnikami jeśli chodzi o gierki polityczne kosmosu - przypominamy, że Mando jest obecnie posiadaczem Darksaber, uznawanego przez Mandalorianów za jeden z symboli władzy. Kto włada tym ostrzem, może władać ich całą planetą.

I chociaż Din początkowo nie chce nawet o tym słyszeć, to być może stopniowo jego bliscy i przyjaciele zaczną go przekonywać do tego, że jednak... tak każe obyczaj. Zobaczcie zwiastun 3. sezonu "Mandaloriana":

Polecamy

Showrunner i scenarzysta Jon Favreau stwierdził zaś jakiś czas temu, że 3. sezon może przypominać bardziej 1. odsłonę i pokaże nam Mando wykonującego swoją pracę łowcy nagród z pomocą Grogu, zmniejszając nieco skalę konfliktu. I jeśli tak będzie, to wygląda na to, że błoga sielanka nie będzie trwała wiecznie.

W głównych rolach powrócą oczywiście Pedro Pascal, Katee Sackhoff, Carl Weathers, Amy Sedaris, Emily Swallow oraz Giancarlo Esposito. Nowe odcinki "Mandaloriana" zadebiutują na Disney+ już 1 marca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.