Nie żyje oryginalna Wednesday. Jaka była przyczyna śmierci Lisy Loring?

30.01.2023 10:19
Nie żyje oryginalna Wednesday. Jaka była przyczyna śmierci Lisy Loring? Fot. Filmways Television/Collection Christophel/East News

W wieku 64 lat zmarła Lisa Loring, która była najlepiej znana z roli Wednesday Addams w oryginalnym serialu "Rodzina Addamsów". Informację potwierdziła rodzina aktorki.

W wieku 64 lat zmarła Lisa Loring, oryginalna Wednesday Addams

Jak podaje Deadline, w wieku 64 lat zmarła Lisa Loring, aktorka najlepiej znana z roli Wednesday Addams w sitcomie "Rodzina Addamsów" z lat 60. Aktorka miała 64 lata.

Polecamy

O śmierci poinformowała m.in. bliska przyjaciółka Loring, Laure Jacobson na Facebooku. Z relacji bliskiej wynika, że rodzina aktorki 28 stycznia odłączyła ją od systemu podtrzymywania życia, po tym, gdy ta przeżyła "poważny udar".

Jak czytamy w pożegnaniu Loring:

Z wielkim smutkiem informuje o śmierci naszej przyjaciółki, Lisy Loring. Cztery dni temu przeszła bardzo poważny udar, który spowodowany był wysokim ciśnieniem i paleniem papierosów. Od ostatnich trzech dni Lisa była podłączona do systemu podtrzymywania życia, ale wczoraj rodzina podjęła tą trudną decyzję i wczoraj w nocy ją odłączyli.

Jacobson następnie oddała hołd swojej bliskiej przyjaciółce, opisując ją jako postać ważną dla popkultury, ale jeszcze ważniejszą dla jej rodziny:

Jest zapisana w popkulturze i sercach widzów jako Wednesday Addams. Ale oprócz tego była piękną, miłą i kochającą matką. Spuścizna Lisy w świecie rozrywki jest ogromna - tak samo jak wśród jej bliskich. Była skarbnicą dobrego humoru, wsparcia i miłości. Będzie nam jej bardzo brakowało. Spoczywaj w pokoju, Liso... Cholera dziewczyno, dobrze się bawiłyśmy!

Loring na przestrzeni kolejnych lat grała w programach "The Phyllis Diller Show", "The Girl from U.N.C.L.E.", "Fantasy Island", czy "Barnaby Jones". W 1977 roku, już jako młoda kobieta, aktorka powróciła do roli Wednesday w telewizyjnym filmie "Halloween with the New Addams Family".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.