SkyShowtime z pierwszą listą nowości na marzec 2023 roku. Czekają na nas debiuty ciekawych produkcji

01.03.2023 14:10
SkyShowtime z pierwszą listą nowości na marzec 2023 roku. Czekają na nas debiuty ciekawych produkcji Fot. materiały prasowe/SkyShowtime

SkyShowtime zaprezentowało swoją debiutancką listę nowości na marzec 2023 roku. Wśród nich jest sporo głośnych tytułów ze Stanów, ale też kilka ciekawych europejskich produkcji.

SkyShowtime - lista nowości na marzec 2023

Wśród tych drugich znajdziemy np. "Czech It Out", w którym smakosz Lukáš Hejlík i jego nastoletnia córka Klára Hejlíková wyruszają na przygodę kulinarną przez Czechy, podczas której poznają bogactwo kuchni, kultury i zabawy, jakie oferuje ich kraj. Odwiedzając miejsca o znaczeniu zarówno gastronomicznym, jak i historycznym, ojciec i córka odkrywają wyjątkowe lokalizacje, w których można zjeść i zatrzymać się na Morawach, w Czechach i poza nimi, a przy okazji dowiadują się więcej o sobie samych i o sobie nawzajem. Premiera serialu 14 marca.

Polecamy

W niemieckim "Hackerville" po ataku hakerskim na duży niemiecki bank udaje się ustalić, że sprawcy znajdowali się w Rumunii. Wysłana zostaje tam Lisa Metz (Anna Schumacher), frankfurcka ekspertka od cyberbezpieczeństwa z niemieckiej agencji śledczej. Kobieta udaje się do Timisoary – miasta w którym się urodziła – aby podjąć współpracę z miejscowymi śledczymi. Premiera również 14 marca.

Z europejskich produkcji zobaczymy również "Ruxx", "Success", "Tuff Money", "Rabbit Hole" oraz "The Sleepers". Ale nowy miesiąc to również kontynuacje poprzednich sezonów. Tutaj mówimy o hitowym "1923", czyli spin-offie świetnego "Yellowstone". 

W nim główne role grają nominowany do Oscara Harrison Ford i laureatka tej nagrody – Helen Mirren. Towarzyszy im nowe pokolenie rodziny Duttonów, z którym przenosimy się do początku XX w. To czas, gdy pandemia, potężna susza, koniec prohibicji oraz Wielki Kryzys odciskają potężne piętno na górzystym zachodzie kontynentu i jego mieszkańcach.

Polecamy

Oprócz tego zobaczymy nowe odcinki produkcji: "Law & Order Season 22", "Funny Woman", "Mayor of Kingstown" oraz "The Best Man: The Final Chapters". 

Jeśli chodzi zaś o poletko filmowe, to nowością będzie horror "Smile". Doktor Rose Cotter (Sosie Bacon) była świadkiem traumatycznego zdarzenia z udziałem pacjentki. Przez to zaczyna doświadczać przerażających zjawisk, których nie potrafi wyjaśnić. Kiedy wszechogarniające przerażenie zaczyna przejmować kontrolę nad jej życiem, Rose musi zmierzyć się z kłopotliwą przeszłością, aby przetrwać i uciec od strasznej rzeczywistości. Ta produkcja pojawi się 22 marca. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.