29. Finał WOŚP. Znamy kolejne rockowe gwiazdy, które zagrają w Warszawie

24.11.2020 09:13
WOŚP Fot. Mateusz Jagielski/East News

29. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy w tym roku uświetnią akcję swoim występem w Warszawie. Kto to taki?

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 10 stycznia 2021 roku. Jedna z największych akcji charytatywnych w Europie zawita na polskie ulice. Do składu wyjątkowego koncertu w Warszawie dołączyli kolejni artyści.

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 10 stycznia!

W związku z panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa organizatorzy zbiórki zdecydowali się na przeniesienie koncertów, które towarzyszą warszawskiemu Finałowi WOŚP, do studia. Dzięki internetowej i telewizyjnej transmisji warszawskiego Finału, radosne granie z głową dotrzeć będzie mogło do najdalszego zakątka globu. Patent został sprawdzony już latem, kiedy to w podobnej formule odbyła się Najpiękniejsza Domówka Świata.

Zobacz także

29. WOŚP. Kto zagra podczas warszawskiego finału?

Jerzy Owsiak ogłosił kolejne gwiazdy, które pojawią się w przyszłym roku na warszawskim Finale. Wśród nich zobaczymy legendę polskiego rocka i bluesa - zespół Dżem. Oprócz tego w studiu wystąpi zaangażowany społecznie Dr Misio oraz Vavamuffin z optymistycznym brzmieniem reggae.

W ciągu 28. Finałów WOŚP Fundacja zebrała ponad 1 313 000 000 złotych i kupiła ponad 65 200 urządzeń.

Na Finał WOŚP, oprócz jednodniowej zbiórki publicznej oraz zbiórek internetowych, składają się najróżniejsze wydarzenia, koncerty oraz inicjatywy podejmowane poprzez lokalne Sztaby. Zarejestrowano już ponad 1 300 lokalnych Sztabów, z czego 78 Sztabów będzie działało za granicą. W gronie wolontariuszy aktualnie znajduje się 21 567 osób, a rejestracja wciąż trwa.

Transmisję z finałowego studia będzie można oglądać za pośrednictwem internetu oraz na antenie stacji TVN.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.