Archive, twórcy hitów „Again” i „Fuck U”, zagra trasę po Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

16.06.2019 18:55
Archive|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Archive — zespół powołany do życia w 1994 roku przez Dariusa Kellera i Danny’ego Griffiths’a w Londynie, przyjedzie do Polski na kilka koncertów. Sprawdźcie gdzie i kiedy będzie można zobaczyć ich na żywo.

Grupa Archive została założona w 1994 w Londynie przez Dariusa Keelera i Danny'ego Griffithsa, muzyków wcześniej związanych z projektem Genaside.

Następnie do składu dołączyli wokalistka Roya Arab i raper Rosko John, aby w 1996 roku wydać debiutancki album zatytułowany „Londinium”.

Zespół Archive w 2019 roku świętuje 25-lecie istnienia i z tej okazji przygotował wyjątkową niespodziankę dla swoich fanów. Album „25” to retrospektywna kolekcja podsumowująca dotychczasową karierę londyńskiej grupy.

Przeczytaj także

Wydawnictwo zostało wydane w czterech różnych formatach i oprócz znanych, klasycznych utworów Archive jest na nim łącznie 8 nowych, wcześniej niewydanych kompozycji.

Archive: 25-lecie działalności

Dla swoich fanów Archive ma jeszcze jedną niespodziankę – 160-stronicową książkę, a w niej wywiady z byłymi i obecnymi członkami zespołu oraz zdjęcia z ich prywatnych kolekcji.

Darius Keeler, założyciel Archive opowiadział o jubileuszu zespołu:

Jestem dumny z pracy, którą wykonaliśmy na przestrzeni lat i podekscytowany, że będziemy mogli to w tym roku świętować. To również świetna okazja do współpracy z nowymi ludźmi. Myślę, że piosenka nagrana z Band Of Skulls to jedna z lepszych rzeczy, jaką zrobiliśmy. Także współpraca z Stevem Masonem była dla nas ogromnym zaszczytem.

Archive: Trasa po Polsce

Archive wracają do Polski. Grupa wystąpi w Polsce aż na pięciu koncertach we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. Podczas występów zespół będzie promował swój najnowszy album „25”.

Koncerty odbędą się odpowiednio:

  • Wrocław - 22.10,, Centrum Koncertowe A2
  • Kraków - 23.10, Klub Studio
  • Gdańsk - 24.10, Klub B90
  • Warszawa - 25.10, COS Torwar
  • Poznań - 26.10, Hala Nr 2 MTP

Bilety w cenie od 125zł dostępne są na stronie organizatora www.livenation.pl

Wybieracie się na koncerty Archive? Do którego z miast jest Wam najbliżej?

Zobacz również: Airbourne, godni następcy AC/DC, wystapią trzykrotnie w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.