Castle Party 2019: Festiwalowe stylizacje fanów [ZDJĘCIA]

12.07.2019 18:28
Castle Party|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Stylizacje fanów przybywających na festiwal Castle Party intrygują w równym stopniu co koncerty artystów. Zobacz najciekawsze gotyckie stylizacje uczestników imprezy.

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Festiwal w Bolkowie odbywa się w dniach 11-14 lipca 2019 roku.

Uczestnicy prześcigają się w pomysłowych stylizacjach, w końcu gotycka impreza wręcz wymaga tego, żeby się odpowiednio ubrać i festiwalowicze bardzo chętnie pokazywali swoje wyszukane, gotyckie kreacje.  

Castle Party 2019: Stylizacje festiwalowe

Fani mrocznego elektro, industrialu, neo-folku, gotyckiego rocka i metalu podczas Castle Party 2019 popisali się ogromną kreatywnością.
Przygotowaliśmy dla Was przegląd najciekawszych stylizacji festiwalowych:

Castle Party 2019

Festiwal Castle Party co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do Bolkowa przyjeżdżają tysiące fanów gotyckiego rocka z całego świata. Tym razem w XII wiecznym zamku zjawią ich się na pewno tłumy.

Bilety sprzedawane drogą internetową zostały wykupione błyskawicznie, ale zarówno jednodniowe wejściówki, jak i karnety będzie można kupić w kasie na Zamku przez cały czas trwania festiwalu.

Karnety będzie można nabyć w cenie 290 złotych. Jest również możliwość zainwestowania w bilet jednodniowy i kosztuje on 180 złotych.
Kto z Was bawi się już w Bolkowie? Na który z koncertów czekacie najbardziej?

Zobacz również: Castle Party 2019: Pierwsi fani są już w Bolkowie [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.