Depeche Mode ogłosił drugi koncert w Polsce. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

17.10.2022 10:46
Depeche Mode Fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Koncerty Depeche Mode zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, nic zatem dziwnego, że zespół postanowił dołożyć jeszcze jeden występ w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi Depeche Mode?

Depeche Mode zapowiadają pierwsze koncerty na żywo od pięciu lat i wystąpią na dwóch koncertach w Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się 2 sierpnia 2023 w Warszawie. Kiedy będziemy mogli zobaczyć drugi raz Depeche Mode na żywo?

Polecamy

Depeche Mode ogłosił drugi koncert w Polsce

Światowa trasa „Memento Mori” rozpocznie się 23 marca 2023 roku w Sacramento, CA. Zespół najpierw ogłosił warszawski koncert, który odbędzie się 2 sierpnia 2023 na PGE Narodowym, ale na tym nie koniec.

Depeche Mode ogłosił drugi koncert w Polsce. Kapela wystąpi 4 sierpnia 2023 na Tauron Arenie w Krakowie.

Depeche Mode koncert w Krakowie. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Bilety na ten występ trafią do ogólnej sprzedaży 19 października o godzinie 10:00, natomiast przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się 18 października o godz. 10:00.

Polecamy

Wiosną 2023 ukaże się nowy album Depeche Mode zatytułowany "Memento Mori". Mówiąc o płycie, Martin Gore skomentował:

Rozpoczęliśmy pracę nad tym projektem na początku pandemii, a jego tematyka była bezpośrednio inspirowana tamtym czasem. Po odejściu Fletcha postanowiliśmy kontynuować, ponieważ jesteśmy pewni, że tego właśnie by chciał, a projekt nabrał jeszcze większego znaczenia.

Dave Gahan dodał:

Fletch pokochałby ten album. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z Wami i zaprezentować go na żywo podczas koncertów w przyszłym roku.

"Memento Mori" będzie piętnastym studyjnym albumem Depeche Mode i kontynuacją "Spirit" z 2017 roku, który osiągnął #1 w 11 krajach, znajdując się w Top 5 w ponad 20 innych.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.