Depeche Mode ogłosił drugi koncert w Polsce. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

17.10.2022 10:46
Depeche Mode Fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Koncerty Depeche Mode zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, nic zatem dziwnego, że zespół postanowił dołożyć jeszcze jeden występ w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi Depeche Mode?

Depeche Mode zapowiadają pierwsze koncerty na żywo od pięciu lat i wystąpią na dwóch koncertach w Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się 2 sierpnia 2023 w Warszawie. Kiedy będziemy mogli zobaczyć drugi raz Depeche Mode na żywo?

Polecamy

Depeche Mode ogłosił drugi koncert w Polsce

Światowa trasa „Memento Mori” rozpocznie się 23 marca 2023 roku w Sacramento, CA. Zespół najpierw ogłosił warszawski koncert, który odbędzie się 2 sierpnia 2023 na PGE Narodowym, ale na tym nie koniec.

Depeche Mode ogłosił drugi koncert w Polsce. Kapela wystąpi 4 sierpnia 2023 na Tauron Arenie w Krakowie.

Depeche Mode koncert w Krakowie. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Bilety na ten występ trafią do ogólnej sprzedaży 19 października o godzinie 10:00, natomiast przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się 18 października o godz. 10:00.

Polecamy

Wiosną 2023 ukaże się nowy album Depeche Mode zatytułowany "Memento Mori". Mówiąc o płycie, Martin Gore skomentował:

Rozpoczęliśmy pracę nad tym projektem na początku pandemii, a jego tematyka była bezpośrednio inspirowana tamtym czasem. Po odejściu Fletcha postanowiliśmy kontynuować, ponieważ jesteśmy pewni, że tego właśnie by chciał, a projekt nabrał jeszcze większego znaczenia.

Dave Gahan dodał:

Fletch pokochałby ten album. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z Wami i zaprezentować go na żywo podczas koncertów w przyszłym roku.

"Memento Mori" będzie piętnastym studyjnym albumem Depeche Mode i kontynuacją "Spirit" z 2017 roku, który osiągnął #1 w 11 krajach, znajdując się w Top 5 w ponad 20 innych.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.