Depeche Mode zagra koncert w Polsce. Ruszyła sprzedaż biletów

07.10.2022 11:54
Depeche Mode Fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gdzie kupicie bilety na Depeche Mode? Właśnie ruszyła sprzedaż wejściówek na warszawski koncert.

Depeche Mode, laureaci Rock & Roll Hall of Fame Class of 2020, ogłosili podczas specjalnego wydarzenia w Berlinie, że wydadzą nowy album i wyruszą w światową trasę koncertową w 2023 roku. Memento Mori Tour będzie wspierać nadchodzący 15. studyjny album zespołu - "Memento Mori", który ukaże się wiosną 2023 roku.

Trasa koncertowa rozpocznie się specjalną, limitowaną serią występów w północnoamerykańskich arenach od 23 marca, zanim zespół wyruszy do Europy na letnią trasę koncertową, która rozpocznie się 16 maja. Depeche Mode zagra również w Warszawie. Sprawdź, gdzie możesz kupić bilety na warszawski koncert Depeche Mode.

Polecamy

Depeche Mode zagra koncert w Polsce. Ruszyła sprzedaż biletów

Depeche Mode wystąpi 2 sierpnia 2023 na PGE Narodowym w Warszawie. Jeżeli zamierzacie się wybrać na ten koncert to na pewno chcielibyście wiedzieć, gdzie można kupić bilety na Depeche Mode. 7 października 2022 o godzinie 12:00 ruszyła sprzedaż biletów na warszawski koncert Depeche Mode na stronie livenation.pl.

Memento Mori Tour będzie 19. trasą koncertową Depeche Mode i ich pierwszą od ponad pięciu lat. Ostatnia trasa zespołu, 2017-2018 Global Spirit Tour była najdłuższą z dotychczasowych i jedną z najlepiej zarabiających tras. Zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej.

Polecamy

"Memento Mori" będzie piętnastym studyjnym albumem Depeche Mode i kontynuacją "Spirit" z 2017 roku, który osiągnął #1 w 11 krajach, znajdując się w Top 5 w ponad 20 innych. "Memento Mori" zostanie wydany wiosną 2023 roku. Sprzedawszy ponad 100 milionów płyt i grając dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode pozostaje stale rozwijającą się i wyjątkowo wpływową siłą muzyczną.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.