Depeche Mode zagra koncert w Polsce. Ruszyła sprzedaż biletów

07.10.2022 11:54
Depeche Mode Fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gdzie kupicie bilety na Depeche Mode? Właśnie ruszyła sprzedaż wejściówek na warszawski koncert.

Depeche Mode, laureaci Rock & Roll Hall of Fame Class of 2020, ogłosili podczas specjalnego wydarzenia w Berlinie, że wydadzą nowy album i wyruszą w światową trasę koncertową w 2023 roku. Memento Mori Tour będzie wspierać nadchodzący 15. studyjny album zespołu - "Memento Mori", który ukaże się wiosną 2023 roku.

Trasa koncertowa rozpocznie się specjalną, limitowaną serią występów w północnoamerykańskich arenach od 23 marca, zanim zespół wyruszy do Europy na letnią trasę koncertową, która rozpocznie się 16 maja. Depeche Mode zagra również w Warszawie. Sprawdź, gdzie możesz kupić bilety na warszawski koncert Depeche Mode.

Polecamy

Depeche Mode zagra koncert w Polsce. Ruszyła sprzedaż biletów

Depeche Mode wystąpi 2 sierpnia 2023 na PGE Narodowym w Warszawie. Jeżeli zamierzacie się wybrać na ten koncert to na pewno chcielibyście wiedzieć, gdzie można kupić bilety na Depeche Mode. 7 października 2022 o godzinie 12:00 ruszyła sprzedaż biletów na warszawski koncert Depeche Mode na stronie livenation.pl.

Memento Mori Tour będzie 19. trasą koncertową Depeche Mode i ich pierwszą od ponad pięciu lat. Ostatnia trasa zespołu, 2017-2018 Global Spirit Tour była najdłuższą z dotychczasowych i jedną z najlepiej zarabiających tras. Zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej.

Polecamy

"Memento Mori" będzie piętnastym studyjnym albumem Depeche Mode i kontynuacją "Spirit" z 2017 roku, który osiągnął #1 w 11 krajach, znajdując się w Top 5 w ponad 20 innych. "Memento Mori" zostanie wydany wiosną 2023 roku. Sprzedawszy ponad 100 milionów płyt i grając dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode pozostaje stale rozwijającą się i wyjątkowo wpływową siłą muzyczną.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.