Enter Shikari na 3 koncertach w Polsce

Robert Skowronski
06.07.2015 12:01
Enter Shikari na 3 koncertach w Polsce Fot. Facebook.com

Zespół pokochał polską publiczność, gdyż ogłosił kolejne daty występów w naszym kraju. Kiedy i gdzie Anglicy porażą nas swoją mieszanką elektroniki i ciężkich gitar?

W 2015 roku mieliśmy już okazję posłuchać Enter Shikari na żywo, ale jak wiadomo „od przybytku głowa nie boli”, dlatego okazja do zobaczenia zespołu powtórzy się i to trzykrotnie. Grupa wystąpi 27 września 2015 roku w Gdańsku w klubie Parlament, 28 września w Warszawie w klubie Proxima oraz 29 września we Wrocławiu w klubie Alibi.

Jesienna trasa promować będzie ostatni album grupy, czyli „Mindsweep”. Zespół podzielił się tą informacją za pośrednictwem swojego fanpage'a.

Ceny biletów będą wynosić 79 zł / 90 zł. Trafią one do sprzedaży 8 lipca 2015 roku.

Czekamy z niecierpliwością i zachodzimy w głowę, czy grupa pozwoli sobie na wykonanie nie tylko części materiału z ostatniego krążka, ale również swojej wersji motywu z „Gry o tron” czy tez coveru zespołu Muse.

Rou Reynolds, wokalista Enter Shikari zachwala krążek „Mindsweep” mówiąc o nim, że;

Ten album jest o wiele bardziej zróżnicowany niż poprzednie, zwłaszcza wokalnie. Głównie dlatego, że zyskaliśmy pewność siebie. Melodia i agresja zawszę będą najważniejsze w naszej muzyce.

Wybieracie się na polskie koncerty Enter Shikari?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.