Judas Priest ogłasza kolejny koncert w Polsce

Robert Skowronski
27.06.2015 12:48
Judas Priest ogłasza kolejny koncert w Polsce Fot. Judaspriest.com

Po 3 latach zaniedbywania polskich fanów Rob Halford wraz z zespołem musieli zachcieć nadrobić te zaległości. Heavymetalowcy ogłosili jeszcze jedną datę występu w naszym kraju.

Wszyscy ci, którzy nie zakupili biletu na pierwszy od trzech lat polski koncert Judas Priest 27 czerwca 2015 w Łodzi, nie muszą płakać w poduszkę, że nie dane im będzie usłyszeć „Breaking The Law” i innych utworów grupy na żywo. Nic straconego, bo zespół zjawi się również 10 grudnia 2015 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Chyba już możecie zacząć myśleć nad około gwiazdkowym prezentem dla siebie.

Koncert odbędzie się w ramach trasy „Redeemer of Souls Tour”, która promuje ostatni krążek kapeli. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Ceny biletów:

Trybuny 155 - 249  zł

Golden Circle Early Entrance 349,00 zł

Golden Circle 249,00 zł

Płyta 199,00 zł

Niepełnosprawni 155,00 zł

Zespół pomimo blisko 40-letniej kariery nie próżnuje. Przykładem tego ot choćby fakt, że w marcu 2015 roku premierę miała reedycja platynowego albumu Judas Priest.

Mija 30 lat od wydania „Defenders of the Faith” – jesteśmy bardzo dumni, że płyta stała się ukochanym klasykiem fanów Judas Priest na całym świecie.

W kwietniu zaś heavymetalowcy w niekonwencjonalny sposób podeszli do pewnej uroczystości. Członkowie grupy wymyślili, że uczczą 35. rocznicę powstania płyty „British Steel” poprzez wypuszczenie własnej linii kawy.

Wybieracie się na koncert w Ergo Arenie?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.