Kolejne gwiazdy na Open'er Festival 2021. Kto dołączył do line-upu?

09.10.2020 13:12
Open'er Festival 2021|undefined Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Organizatorzy Open'er Festival 2021 ogłosili kolejne gwiazdy, które zobaczymy za rok.

W tym roku niestety Open'er Festival 2020 nie odbył się z powodu pandemii koronawirusa. Impreza została przeniesiona na 2021 rok i organizatorzy co rusz informują o kolejnych gwiazdach, które zobaczymy latem 2021. Jak prezentuje się najnowsze ogłoszenie?

Kolejne gwiazdy na Open'er Festival 2021. Kto dołączył do line-upu?

3 lipca 2021 na Open'er Festival 2021 zagra Artur Rojek, który promuje swój najnowszy, drugi album zatytułowany "Kundel".

Artur Rojek jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej ostatnich 25 lat. Bez względu na to czy mówimy o jego działalności zespołowej (Myslovitz, Lenny Valentino) czy wydawnictwach solowych, znany jest z ciągłej eksploracji nowych artystycznych rejonów. Chociaż wydana w 2014 roku płyta "Składam się z ciągłych powtórzeń" była ogromnym sukcesem, fani Rojka musieli wypatrywać nowego albumu aż 6 lat. Finał wyczekiwania przyszedł wraz z wydaniem "Kundla".

Organizatorzy ogłosili artystów, którzy zobaczymy na Alter Stage. 1 lipca 2021 zagrają kanadyjska formacja BADBADNOTGOOD, Destroyer, Porridge Radio, zaś dzień później zobaczymy rapera Flohio.

Przeczytaj także

Wcześniej organizatorzy ogłosili, że na imprezie wystąpią The Killers, Kedrick Lamar, jak również Thom Yorke z Radiohead, The Chemical Brother, Michael Kiwanuka, A$ap Rocky oraz Yungblud. Do line-upu dołączyli również Schafter, Rüfüs Du Sol oraz Anderson .Paak & The Free Nationals.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.