Korn wystąpi w Polsce w 2017

Aleksandra Degórska
30.09.2016 10:31
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Dwukrotny laureat Grammy odwiedzi nasz kraj promując nową płytę. Kiedy dokładnie odbędzie się ten koncert?

Korn ma obecnie sporo na głowie, bowiem już 21 października 2016 roku ukaże się najnowszy studyjny krążek zatytułowany „The Serenity of Suffering”. Nowa płyta to również nowa trasa. W ramach europejskiego tournee zespół odwiedzi Polskę, co na pewno ucieszy rzeszę fanów grupy.

Formacja wystąpi 31 marca 2017 roku w Warszawie na Torwarze. Zobaczcie, jak prezentuje się plakat promujący to wydarzenie:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Na koncercie Korna na pewno nie zabraknie materiału z nowego wydawnictwa, zatem fani powinni usłyszeć takie single, jak „Rotting in Vain”, „Insane” czy „A Different World”.

Jonathan Davis wypowiadając się na temat 12. płyty stwierdził, że materiał będzie nawiązywać do albumu z 2002 roku:

Zawsze myślałem o tym albumie, że jest utrzymany w stylu „Untouchables”, bo ogólnie rzecz biorąc to moja ulubiona płyta Korna. Jest potężny brzmieniowo, jego produkcja jest skrajna, uwielbiam brzmienie mojego głosu na nim i muzycznie wszystko jest niesamowite. To wciąż oldschoolowy Korn z ciężarem i rytmem, ale pojawia się też coś świeżego, co bardzo mi się podoba.

31 marca 2017 roku przed Kornem zaprezentują się również zespoły Heaven Shall Burn oraz Hellyeah. Sprzedaż biletów w cenach 149 zł – 289 zł oraz pakiety meet&greet ruszy 3 października 2016 o godzinie 9.00 na stronie Live Nation.

Wybierzecie się na warszawski koncert Korna?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.