Korn i Corey Taylor w utworze „A Different World”

Aleksandra Degórska
29.09.2016 16:20
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl; Chris Pizzello / Invision / AP / link / East News

Oto kolejny singiel z nadchodzącej płyty formacji. Posłuchajcie, jak brzmi numer z gościnnym udziałem wokalisty Slipknota.

Najnowszy studyjny krążek „The Serenity of Suffering” ukaże się już 21 października 2016 roku. Jonathan Davis twierdzi, że nowy album Korna będzie nawiązywać do płyty „Untouchables” z 2002 roku. Dotychczas poznaliśmy single „Rotting in Vain” oraz „Insane”. Teraz nadszedł czas na kolejny utwór zapowiadający nowe wydawnictwo.

Mowa o utworze „A Different World”, w którym udzielił się Corey Taylor. Wokaliści Korna i Slipknota znają się już od dłuższego czasu. Davis cieszy się ze współpracy i niejednokrotnie wypowiadał się pozytywnie na temat wokalnych umiejętności Taylora.

Przekonajcie się sami jak brzmi ten numer:

 Davis opowiedział również, jak w ogóle doszło do tej współpracy:

Gdy pracowałem nad tym utworem, Corey napisał do producenta Nicka Raskulinecza i w mojej głowie pojawił się pomysł, że Taylor będzie idealnie pasował na tej płycie. Współpracowałem w swojej karierze ze wszystkimi artystami, którymi się interesowałem, więc to było trudne myśleć o kimś innym. Tak się złożyło, że Corey odezwał się w odpowiednim czasie.

Jak się okazuje wokalista Slipknota niejednokrotnie wyciągnął pomocną dłoń:

Jesteśmy kumplami już od dłuższego czasu, kilka razy ocalił moją dupę, gdy poważnie zachorowałem w 2006 roku na chorobę krwi. Wykonał kilka numerów z kapelą, więc przynajmniej mogliśmy się pokazać i powiedzieć, że próbowaliśmy.

W międzyczasie muzycy Korna postanowili również nieco się powygłupiać i wykrzyczeli słowa utworów Britney Spears, Beyoncé czy Rihanny. Nie wszyscy są na bieżąco z popową sceną, choć w sumie nie ma się czemu dziwić:

Co więcej Korn nagrał również swoją wersję utworu „We Care A Lot” z okazji 30-lecia brytyjskiego magazynu „Metal Hammer”. Jak więc widać zespół nie zwalnia tempa.

Jak oceniacie numer „A Different World”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.