Lacuna Coil gwiazdą festiwalu Castle Party 2022 [ZDJĘCIA]
13.07.2022 18:53
Lacuna Coil gwiazdą festiwalu Castle Party 2022 [ZDJĘCIA]
  • 26 Zobacz zdjęcia
Lacuna Coil gwiazdą festiwalu Castle Party 2022 [ZDJĘCIA]
13.07.2022 18:53

Gwiazdą ostatniego dnia festiwalu Castle Party 2022 była grupa Lacuna Coil. Zobaczcie zdjęcia z koncertu w Bolkowie!

Wokaliści zespołu Lacuna Coil, Cristina Scabbia i Andrea Ferro zahipnotyzowali bolkowską publiczność podczas czwartego dnia festiwalu. Występ Lacuna Coil, mediolańskich herosów grających gotycki metal, przeszedł do historii, jako jeden z najbardziej energetycznych i zaskakujących koncertów imprezy.

Lacuna Coil gwiazdą festiwalu Castle Party 2022

Lacuna Coil to powstała w 1997 roku w Mediolanie. Muzyka grupy to połączenie metalu i rocka gotyckiego, w którym cechą charakterystyczną jest zestawienie mocnego wokalu Ferro i melodyjnego wokalu Cristiny.

Polecamy

Takim graniem Włosi nie tylko zyskali powodzenie w Europie, ale także osiągnęli spory sukces komercyjny na bardzo wymagającym rynku amerykańskim. Wydany w 2006 roku album "Karmacode" znalazł po drugiej stronie Atlantyku ponad 200 tys. nabywców, a na "Billboardzie" zameldował się na miejscu 28. Od tamtej pory każda płyta Lacuna Coil mieściła się w pierwszej 50. notowania Billboard 200.

Grupa gościła już w naszym kraju. Tym razem odwiedziła festiwal Castle Party. Prócz Lacuna Coil w Bolkowie zagrali między innymi New Model Army, Me and That Man, Blutengel, Kaelan Mikla, She Past Away oraz Nitzer Ebb.

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.