Lamb of God, Kreator i Power Trip na koncercie w Polsce w 2020 roku

03.09.2019 10:57
Lamb of God|undefined Fot. kadr z wideo

2 kwietnia 2020 roku w Polsce wystąpi Lamb of God, Kreator i Power Trip. Muzycy zagrają wspólny koncert w krakowskiej TAURON Arenie.

Lamb Of God swój ostatni krążek zaprezentowali przeszło cztery lata temu. Album został zatytułowany „VII: Sturm Und Drang” i ukazał się za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast Records. Amerykańska grupa właśnie pracuje nad następcą tego wydawnictwa, ale jego szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione. Być może jakieś premierowe numery trafią na setlistę koncertu w Polsce.

Z kolei Kreator to thrash metalowa formacja z ponad 30-letnim stażem na scenie. Ostatni album niemieckiego zespołu, pt.: „Gods Of Violence” wydano w 2017 roku, a kolejna produkcja grupy została zapowiedziana na rok 2020.

Lamb of God, Kreator i Power Trip w Polsce w 2020 roku

Muzycy wraz z supportem w postaci Power Trip zagrają koncert w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku w Krakowie. Artyści wystąpią w Tauron Arenie Kraków, gdzie w 2019 roku mogliśmy zobaczyć gwiazdy takie jak KISS, Tool czy Slipknot.

Przeczytaj także

Lamb of God, Kreator i Power Trip. Bilety

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek 6 września o godzinie 10:00. Wejściówki w cenach 159-180 zł – miejsca stojące i 169-190 zł – miejsca siedzące będzie można nabyć za pośrednictwem Eventim.pl.

Zobacz też: YouTuber wykonał cover Lamb of God strzelając z karabinu [WIDEO]

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.