Megadeth, Five Finger Death Punch i Bad Wolves na wspólnej trasie. Kiedy zagrają w Polsce?

23.08.2019 13:43
Megadeth|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Megadeth ogłosiła wspólną trasę z Five Finger Death Punch i Bad Wolves. Wszystko wskazuje na to, że muzycy przyjadą także do Polski.

W sieci pojawiła się informacja o wspólnej trasie Megadeth, Five Finger Death Punch oraz Bad Wolves. Fani thrash metalu z lat 80. będą pewnie zdziwieni faktem, że kapela Dave'a Mustaine'a nie zagra na imprezach jako headliner. Główną gwiazdą trasy będzie ekipa Zoltana Bathory’ego. 

Megadeth, Five Finger Death Punch i Bad Wolves w Polsce 

Muzycy stworzyli specjalną stronę internetową, na której mają pojawić się szczegóły trasy. Póki co z informacji zawartych na megadeathpunch.com, wiemy jedynie, że artyści pojawią się Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii. Reszta państw, które odwiedzą jest zakryta. Pełna lista ma pojawić się 9 września 2019 roku. 

Przeczytaj także

Jednak czujne oko fanów dopatrzyło się, że wśród zamalowanych nazw widnieje Polska. Miasto, w którym zagra u nas Megadeth, Five Finger Death Punch i Bad Wolves zaczyna się i kończy na literę "w". Dlatego najprawdopodobniej grupy zagrają we Wrocławiu lub Warszawie.

trasa Fot. megadeathpunch.com

Na stronie nie pojawiły się także daty koncertów. Jednak biorąc pod uwagę, że Five Finger Death Punch ma zaplanowaną trasę aż do 15 grudnia 2019, najprawdopodobniej MegaDeathPunch Tour ruszy dopiero w 2020 roku. Teorię potwierdza również fakt, że Dave Mustaine odwołał niedawno swoje występy na 2019 rok ze względu na swój stan zdrowia. U muzyka wykryto raka gardła.

Zobacz też: David Ellefson z Megadeth opowiedział o chorobie Dave'a Mustaine'a 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.