Metal Hammer Festival 2020 odwołany z powodu koronawirusa. Co z zakupionymi biletami na imprezę?

07.05.2020 13:41
Metal Hammer Festival 2020 odwołany|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Przeczytajcie oświadczenie organizatorów w związku z odwołaniem Metal Hammer Festival 2020.

Niestety z powodu pandemii koronawirusa nie odbędzie się kolejna impreza. 4 czerwca 2020 na Metal Hammer Festival 2020 w katowickim Spodku miał zagrać Deftones. Organizatorzy postanowili wydać oświadczenie, w którym wyznali, że fani mocnych brzmień będą musieli poczekać rok na imprezę. Co z zakupionymi biletami? 

Metal Hammer Festival 2020 odwołany z powodu koronawirusa. Co z zakupionymi biletami na imprezę?

7 maja 2020 roku organizatorzy Metal Hammer Festival oświadczyli, że niestety impreza się nie odbędzie w 2020. Ustalana jest nowa data festiwalu, która pasowałaby również headlinerowi imprezy, Deftones:

Z wiadomych względów, na które niestety nie mamy żadnego wpływu, Metal Hammer Festival nie odbędzie się w anonsowym przez nas wcześniej terminie. Natomiast zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami - dokładamy wszelkich starań i nie szczędzimy wysiłków, by festiwal ten odbył się w przyszłym roku. Pracujemy, aby ustalić nowy i bezpieczny termin imprezy i aby nowa data dopasowana była do planów koncertowych naszego headlinera, zespołu Deftones, który musi ułożyć na nowo całą europejską trasę, w ramach której formacja miała grać na największych europejskich festiwalach i gdzie obecnie również trwają prace nad ustaleniem nowych dat tych imprez.

Zobacz także: W USA odbędzie się pierwszy koncert zgodnie z zasadami "social-distancing"  

Bilety zakupione na imprezą są dalej ważne, istnieje również możliwość oddania biletów:

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami wszystkie bilety zakupione na ten festiwal zachowają swoją ważność. Osoby, które nie zdecydują się wziąć udziału w Metal Hammer Festivalu w nowym terminie, będą miały możliwość zwrotu biletu.

 

Przeczytajcie całe oświadczenie organizatorów Metal Hammer Festival:

Zobacz także: Kolejny europejski kraj wznawia koncerty i festiwale muzyczne. Kiedy ruszą i na jakich zasadach?  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.