Muse w Polsce: Oszałamiający rockowy spektakl [ZDJĘCIA]

23.06.2019 01:08
Muse w Krakowie|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Muse znani są na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów. Podczas koncertu w Krakowie grupa pokazała najbardziej ambitną prodykcją w historii zespołu Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

22 czerwca 2019 roku, w ramach trasy "Simulation Theory World Tour", do Krakowa przybyła formacja Muse. Był to kolejny koncert tego popularnego trio w naszym kraju.

Osadzony w klimatach futurystycznej gry wideo spektakl był jednak najbardziej ambitną prodykcją w historii zespołu.

Muse tworzą Matt Bellamy, Dominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Nowy album grupy "Simulation Theory" został wydany 9 listopada 2018 roku. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

Muse w Polsce: Rockowy spektakl w klimacie Sci-Fi

Post-apokaliptyczny Cirque du Soleil w wykonaniu Muse zapierał dech w piersiach. Neonowe roboty, akrobaci w kaftanach bezpieczeństwa, walki na miecze świetlne, policjanci z 23. wieku, zombie z kosmosu i inne fantazje rodem z filmów Sci-Fi, podbiły serca krakowskiej publiczności.

Przeczytaj także

Całości widowiska dopełniały ogromne wizualizacje i nieliczona ilość świateł i laserów.

Zobacz zdjęcia Muse z koncertu w Krakowie

Na koncertowej setliście znalazły się między innymi: "Hysteria" poprzedzona outro w postaci “Back in Black” AC/DC, “Uprising”,  “Take a Bow”, świetnie zagrana wersja "Supermassive Black Hole" i akustyczne "Dig Down". Pojawiły się również "Algorithm" i potężnie brzmiące "Knights of Cydonia", przed którym na harmonijce zagrał Chris Wolstenholme.

Pełna setlista koncertu prezentowała się następująco:

 1. Algorithm
 2. Pressure
 3. Psycho
 4. Break It to Me
 5. Uprising
 6. Propaganda
 7. Plug In Baby
 8. Pray (High Valyrian)
 9. The Dark Side
 10. Supermassive Black Hole
 11. Thought Contagion
 12. Interlude
 13. Hysteria
 14. The 2nd Law: Unsustainable
 15. Dig Down
 16. Madness
 17. Mercy
 18. Time Is Running Out
 19. Houston Jam
 20. Take a Bow
 21. Prelude
 22. Starlight
 23. Algorithm
 24. Stockholm Syndrome / Assassin / Reapers / The Handler / New Born
 25. Knights of Cydonia

Muse przekroczył kolejną granicę, jeśli chodzi o produkcję koncertu, scenografię i niespodzianki dla fanów. W kulminacyjnym momencie pojawił się cyborg-gigant, który wypełnił niemal całą scenę. Nie zbrakło także innych atrakcji: spektakularnego deszczu konfetti, spaceru wokalisty wśród fanów i ogromnego pokazu laserowego.

Kto z Was był na koncercie Muse w Krakowie? Podzielcie się koniecznie swoimi wrażeniami! Co podobało się Wam najbardziej?

Zobacz również: Kiss w Polsce [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.