Poznaliśmy kolejnego headlinera Open'er Festival 2021

16.09.2020 12:56
Open'er Festival 2021|undefined Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Open'er Festival 2021 z kolejną gwiazdą. Sprawdźcie, kto wystąpi w roli headlinera imprezy w Gdyni.

Z powodu pandemii koronawirusa Open'er Festival 2020 niestety się nie odbył. Impreza została przeniesiona na 2021 rok i organizatorzy obiecali, że postarają się, by tegoroczni artyści zagrali na przyszłej edycji imprezy. Co rusz dowiadujemy się o kolejnych gwiazdach, które zobaczymy latem 2021. Organizatorzy właśnie podali nazwisko kolejnego headlinera.

Open'er Festival 2021 z nowym headlinerem

30 czerwca 2021 zobaczymy w Gdyni na Orange Main Stage Kedricka Lamara.

Kedrick Lamar pierwsze mixtape'y wydawał jeszcze jako nastolatek, a debiutancki album "Section.80" ukazał się w 2011 roku. Wydana rok później płyta "Good Kid, M.A.A.D. City" okazała się przełomowa zarówno dla jego kariery, jak i dla całego gatunku.
W 2015 roku na "To Pimp A Butterfly" jego przekaz nabrał jeszcze większej siły. Wychodząc na scenę Grammy Awards 2016 w kajdanach wysyłał w świat niezwykle mocny komentarz na temat sytuacji mniejszości etnicznych w USA. Stał się jednym z najważniejszych muzycznych i społecznych głosów na świecie. W 2017 roku fani doczekali się czwartego albumu "DAMN.", który tak jak jego poprzednik, zadebiutował na szczycie Billboardu. Tym razem Kendrick Lamar również podjął się rozliczenia z dzisiejszą Ameryką, ze sobą czy religią. 

Wcześniej organizatorzy ogłosili, że na imprezie wystąpią Thom Yorke z Radiohead, The Chemical Brother, Michael Kiwanuka, A$ap Rocky oraz Yungblud. Do line-upu dołączyli również Schafter, Rüfüs Du Sol oraz Anderson .Paak & The Free Nationals.

Zobacz także: Open'er Festival 2021 wzmacnia skład. Kto dołączył do line-upu?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.