Queen i Adam Lambert zagrają w szkole muzycznej w Mińsku Mazowieckim? Fałszywe ogłoszenie koncertu

Aleksandra Degórska
22.02.2019 11:12
Queen i Adam Lambert|undefined Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Władze Mińska Mazowieckiego przestrzegają przed oszustami, którzy zapowiedzieli koncert Queen i Adama Lamberta.

Czekacie na koncert muzyków? Ostatnia wizyta Queen i Adama Lamberta odbyła się w Łodzi w listopadzie 2017. Chociaż zespół co rusz ogłasza kolejne koncerty, to w najbliższym czasie nie zamierza odwiedzić naszego kraju. Dziwna rzecz zatem stała się w Mińsku Mazowieckim, gdzie pojawiły się plakaty zapowiadające występ brytyjskiej legendy w dosyć nietypowym miejscu.

Queen i Adam Lambert zagrają w Mińsku Mazowieckim? Fałszywe ogłoszenie koncertu

Dlaczego Queen z Adamem Lambertem mieliby pojawić się właśnie w tym mieście? Na plakatach promujących koncert pojawiła się informacja, że wydarzenie ma się odbyć 13 kwietnia 2019 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej - dziwne miejsce jak na show tak sporej gwiazdy. Co więcej na posterze możemy przeczytać, że na wydarzenie zaprasza sam burmistrz miasta, a organizatorem jest Metal Mind.

Oczywiście tego typu koncert Queen oczywiście się nie odbędzie, o czym poinformowały władze Mińska Mazowieckiego, ostrzegając przed oszustami. Policja zajęła się tą podejrzaną sprawą.

Grafika plakatu została ściągnięta z posteru, który w 2015 reklamował koncert Queen i Adama organizowany przez Metal Mind. Antyradio.pl czeka na komentarz firmy w tej sprawie.

Queen na Oscarach

Film "Bohemian Rhapsody" otrzymał dwie statuetki Złotych Globów w kategoriach Najlepszy film dramatyczny oraz Najlepszy aktor dramatyczny. Co więcej "Bohemian Rhapsody" zdobył aż 5. nominacji do Oscara i podczas uroczystej gali na scenie zobaczymy Queen wraz z Adamem Lambertem, który pojawił się w filmie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.