Sabaton w Krakowie [GALERIA]

Justyna Kierzkowska
04.03.2017 10:51
Sabaton w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Szwedzi wystąpili w krakowskiej Tauron Arenie na ostatnim z czterech koncertów zaplanowanych w ramach trasy The Last Tour. Zobaczcie, jak było na tym wydarzeniu.

Sabaton, bardzo lubiany przez polskich fanów, zagrał 27 lutego w ERGO Arenie, 28 lutego pokazał się we wrocławskiej Hali Stulecia, zaś 1 marca dał koncert na warszawskim Torwarze. Zespół został bardzo ciepło przyjęty również w Krakowie i widać, że muzycy czują się w Polsce bardzo dobrze, a z publicznością mają doskonały kontakt. Ku radości fanów panowie przygotowali sobie wiele polskich zwrotów, zaś w zamian usłyszeli m.in. głośno skandowane „jeszcze jedno piwo”.

Grupa przyjechała do Polski w ramach promocji ostatniego albumu „The Last Stand”, który trafił na sklepowe półki 19 sierpnia 2016 roku. Krążek promowały single „The Lost Battalion” oraz „Blood of Bannockburn”. W połowie sierpnia 2016 roku Pär Sundström i Joakim Brodén udzielili wywiadu redakcji Antyradio.pl, w którym zdradzili, że na najnowszym do tej pory albumie starali się połączyć kawałki historii. Wyjaśnili też, dlaczego tak często wracają do naszego kraju.

Sprawdźcie, jak to wszystko wyglądało w Krakowie.

Jako gość specjalny zagrała także niemiecka grupa Accept, a cały koncert supportował zespół Twilight Force.

Czy byliście na koncercie Sabatonu w Krakowie?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.