TSA na Jarocin Festiwal 2016 [GALERIA]

Jakub Gańko
AKTUALIZACJA 08.07.2016 08.07.2016 14:32
AKTUALIZACJA 08.07.2016 08.07.2016 14:32
TSA na Jarocin Festiwal 2016 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa Andrzeja Nowaka wystąpiła na zakończenie pierwszego dnia Jarocin Festiwal 2016. Zobaczcie na naszych zdjęciach jak było na koncercie.

TSA zagrał na Jarocinie po występie Five Finger Death Punch i jeśli komuś taka kolejność sugerowała, że to właśnie polska grupa była główną gwiazdą wieczoru, reakcje publiczności mogły to wrażenie tylko umocnić. Niezależnie od tego, czy pod sceną bawili się ludzie pamiętający jeszcze premierę płyty „Live”, czy też ich wnukowie, nikt z pewnością się nie nudził.

Mimo zbliżających się 65. urodzin, Marek Piekarczyk nadal jest wulkanem energii i daje z siebie na scenie wszystko. Również jego głos wciąż idealnie sprawdza się zarówno w tytułowym kawałku z wciąż ostatniej płyty „Proceder” z 2004 roku czy „Alienie”, jak i bardziej stonowanych kompozycjach pokroju „Trzech zapałek” i „51”.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć z występu TSA w Jarocinie:

Muzycy heavymetalowej grupy czuli się w Jarocinie jak w domu, co jest w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę ich doświadczenie na jego scenie. Już w 1981 roku zespół występował na II Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodej Generacji, jeszcze zanim dołączył do niego Marek Piekarczyk.

Posłuchajcie jak zabrzmiały klasyki zespołu na Jarocin Festiwal 2016:

Na scenie głównej festiwalu można było usłyszeć tego dnia też takie zespoły jak Kabanos, Luxtorpeda, Red Electrick, Oberschlesien oraz Five Finger Death Punch.

Byliście na koncercie TSA?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.