Five Finger Death Punch na Jarocin Festiwal 2016 [GALERIA]

Jakub Gańko
08.07.2016 09:10
Five Finger Death Punch na Jarocin Festiwal 2016 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa z Las Vegas wystąpiła w Polsce 7 lipca 2016 roku jako jedna z gwiazd pierwszego dnia Jarocin Festiwal 2016. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego wieczoru.

Five Finger Death Punch regularnie odwiedza Polskę - była to już jego trzecia wizyta w naszym kraju po występach w łódzkiej Atlas Arenie w 2015 roku obok Judas Priest i w warszawskim klubie Stodoła rok wcześniej. Przed jarocińską publiką Amerykanie mogli ponownie zaprezentować kawałki z ich szóstego albumu, „Got Your Six”, choć oczywiście nie ograniczyli się tylko do nich.

W setliście nie mogło zabraknąć utworów z obu części „The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell”. Muzycy zaczęli swój występ od „Lift Me Up”, wykonali również m.in. „Burn MF” czy „Wrong Side of Heaven”. Był też oczywiście cover „Bad Company”, a także „Jekyll and Hyde” i „The Bleeding”.

Zobaczcie nasze zdjęcia z tego występu:

Wokalista Ivan Moody nie miał najmniejszych problemów z porwaniem zebranych w Jarocinie fanów do zabawy, a wobec energetycznej twórczości jego zespołu trudno było pozostać obojętnym. Wśród publiczności nie brakowało zresztą grona oddanych The Knuckleheads - jak Zoltan Bathory i spółka zwykli określać miłośników swojej twórczości.

Przed Five Finger Death Punch na scenie głównej Jarocin Festiwal 2016 można było usłyszeć takie zespoły jak Kabanos, Luxtorpeda, Red Electrick czy Oberschlesien. Po amerykańskiej gwieździe zagrał jeszcze krajowy TSA.

Byliście w Jarocinie na występie Five Finger Death Punch?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.