Tarja Turunen na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
06.08.2016 13:49
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalistka rozgrzała niemiecką publiczność do czerwoności dając koncert 5 sierpnia 2016 roku. Obejrzyjcie nasze zdjęcia z tego występu.

Tego samego dnia co koncert, czyli 5 sierpnia 2016, pojawiła się szósta solowa płyta Tarji Turunen zatytułowana „The Shadow Self”. Co więcej 3 czerwca 2016 roku wokalistka opublikowała album „The Brightest Void”.

Jak widać Tarja kuje żelazo póki gorące i już podczas koncertów w ramach letnich festiwali promuje nowy materiał. Podczas Wacken Open Air 2016 wokalistka wystąpiła 4 sierpnia 2016 roku na zamkniętym koncercie w kościele. Natomiast kolejnego dnia zaprezentowała się na Black Stage szybko porywając liczną publiczność.

Zobaczcie fotografie z tego występu:

Tego wieczora nie zabrakło również muzycznych gości. Tarja zaprosiła na scenę Alissę White-Gluz z kapeli Arch Enemy, by wspólnie wykonać „Demons In You”, który pochodzi z krążka „The Shadow Self”.

Posłuchajcie tego wykonania:

Tarja ma na swoim koncie kilka studyjnych płyt. Pierwszy świąteczny krążek zatytułowany Henkäys Ikuisuudesta ukazał się w 2006 roku. Następnie pojawiły się albumy „My Winter Storm”, „What Lies Beneath” i „Colours In The Dark”.

Natomiast w 2015 roku Tarja wydała „Ave Maria – En Plein Air”, który był jej pierwszym wydawnictwem z klasycznym repertuarem.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.