Ugly Kid Joe zagra w Polsce z okazji 25 lat albumu „America’s Least Wanted”

Maciej Koprowicz
10.01.2018 12:43
Ugly Kid Joe zagra w Polsce z okazji 25 lat albumu „America’s Least Wanted” Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Amerykańscy hardrockowcy obchodzą jubileusz swojej najpopularniejszej płyty. Z tej okazji 25 kwietnia 2018 zagrają w Warszawie.

Grupa Ugly Kid Joe była jedną z rockowych gwiazd lat 90. Jej muzyka była udanym połączeniem hard rocka, funky i metalu. Zespół powstał w 1989 roku w Isla Vista w Kalifornii, a wielką popularność na całym świecie zdobył już dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi studyjnemu. Na krążku „America’s Least Wanted”, wydanym w 1992 roku znalazły się największe przeboje formacji – „Cats In The Cradle” i „Everything About You”.

W 2010 roku zespół wrócił na scenę po 13 latach nieobecności. Kid Joe z koncertami chętnie dociera do Polski, gdzie wciąż ma oddaną publiczność. 25 lat, jakie minęły od premiery debiutu Amerykanie celebrują trasą koncertową, a jednym z jej przystanków będzie również nasz kraj.

Ugly Kid Joe wystąpi 25 kwietnia 2018 w Warszawie, w klubie Proxima. Bilety w cenie 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (dzień koncertu). Dostępne są już w sprzedaży – zakupić je można na stronach www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.ticketmaster.pl,www.ebilet.pl, oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.