Znamy gościa specjalnego koncertu Slayera w Gliwicach

Aleksandra Degórska
29.03.2019 11:59
Slayer gość specjalny|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Koncert Slayera zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, kogo zobaczycie w Gliwicach przed legendą metalu.

Slayer ma na swoim koncie 12 albumów studyjnych i wiele albumów koncertowych, 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata oraz dwie nagrody Grammy. Po 37 latach na scenie zespół jednak postanowił pożegnać się ze swoimi fanami.

Slayer na koncercie w Polsce w 2019 - znamy gościa specjalnego

Polscy wielbiciele grupy będą mogli ostatni raz zobaczyć Slayera 4 czerwca 2019 w Arenie Gliwice. Gościem specjalnym podczas koncertu Slayera będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich zespołów death metalowych – Behemoth.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT SLAYERA W POLSCE <<

Zespół aktualnie promuje swój 11. album "I Loved You At Your Darkest" wydany 5 października 2018. Na płycie pojawiły się takie kawałki, jak m.in. jak "God=Dog" czy "Bartzabel". Album został wyprodukowany przez grupę Behemoth i w nagraniach wzięła udział siedemnastoosobowa polska orkiestra pod dyrekcją Jana Stokłosy.  

Nergal tak wypowiedział się o ostatnim albumie Behemotha:

Tak naprawdę, dzięki tej płycie chciałem na nowo zdefiniować siebie. "I Loved You At Your Darkest" jest bardziej dynamiczną płytą. Z jednej strony jest ekstremalna i radykalna, ale z drugiej strony jest bardziej rockowa niż jakakolwiek inna płyta Behemotha dotychczas.”

Koncert Slayera w Polsce wzbudza pewne kontrowersje. Gliwicki radny wyznał, że wiele osób zgłaszało się do niego ze skargą w związku z występem grupy, która postrzegana jest jako zespół promujący satanizm.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.