Deep Purple wystąpi na polskim festiwalu. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

09.12.2022 10:19
Deep Purple Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Zespół Deep Purple kolejny raz odwiedzi Polskę w ramach nowego festiwalu rockowego. Sprawdźcie ceny biletów.

To będzie prawdziwe święto dla wszystkich fanów hard rocka. Już 12 czerwca przyszłego roku w TAURON Arena Kraków odbędzie się Hard Rock Heroes Festival. Headlinerem festiwalu będzie formacja, która pomogła ukształtować i zdefiniować gatunek hard rocka i stopniowo wychodząc poza gatunkowe ramy, zachowała świeżość brzmienia, przyciągając kolejne pokolenia fanów – Deep Purple.

Polecamy

Deep Purple wystąpi na polskim festiwalu. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. 

W sierpniu 2020 roku ukazał się album "Whoosh!", a w listopadzie zeszłego roku krążek "Turning to Crime", na którym znalazł się zestaw niezwykłych coverów w wydaniu Deep Purple.

Polecamy

W lipcu z zespołem pożegnał się Steve Morse, a zastąpił go irlandzki wokalista i gitarzysta Simon McBride. Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a sam zespół zachwyca swoją koncertową formą, o czym będziemy mogli się przekonać już 12 czerwca 2023 roku na Hard Rock Heroes Festival. Tego samego dnia wystąpią również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, których wkrótce ogłoszą organizatorzy.

Bilety do sprzedaży trafią w piątek, 16 grudnia od godziny 10:00 na stronach shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Płyta -  290/ 320 zł
  • Sektory II kat. – 340/ 370 zł
  • Sektory III kat. – 280/ 310 zł

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.