Evanescence odwołał na ostatnią chwilę koncert w Polsce. Co z występem Within Temptation?

05.12.2022 12:46
Evanescence Fot. Peter Kaminski / WENN.com/agestock/East News

Mamy złe wieści dla fanów Evanescence. Kapela była zmuszona odwołać swój koncert z powodu stanu zdrowia wokalistki.

5 grudnia w gliwickiej Arenie miały wystąpić na wspólnym koncercie Evanescence oraz Within Temptation. Niestety z powodów zdrowotnych wokalistki polska publiczność nie zobaczy na scenie Evanescence. 

Polecamy

Evanescence odwołał na ostatnią chwilę koncert w Polsce. Co z występem Within Temptation?

W dzień koncertu organizator gliwickiego koncertu Evanescence i Within Temptation poinformował, że niestety pierwszy zespół nie zagra:

Niestety, w przeddzień koncertu, tuż przed północą, dowiedzieliśmy się, że stan zdrowia nie pozwala Amy Lee, wokalistce grupy Evanescence, na występ w Gliwicach.

W oświadczeniu zespołu możemy przeczytać:

Jesteśmy absolutnie załamani, że nie będziemy mogli zagrać dla was dzisiaj wieczorem. Naszą ekipę nieustannie nęka choroba, która mimo wszelkich działań zapobiegawczych, właśnie opanowała mój głos. Mój lekarz powiedział, że w takim stanie nie mogę występować, jeśli nie chcę go uszkodzić, więc robię wszystko, co mogę, żeby wyzdrowieć, byśmy mogli dokończyć tę trasę. Wiem, że jesteście rozczarowani, uwierzcie mi, że my też jesteśmy, to jest po prostu jedna z tych rzeczy, które są poza naszą kontrolą.

Co zatem z koncertem Within Temptation? W oświadczeniu możemy przeczytać, że kapela wystąpi planowo i będzie grać dłużej niż początkowo zakładano:

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.