Evanescence zapowiedział koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

22.03.2023 10:27
Evanescence Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, kiedy rusza sprzedaż biletów na nadchodzący koncert Evanescence.

Grupa Evanescence wystąpi w Polsce i to już latem tego roku. Sprawdźcie, kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert kapeli, która niebawem zawita do Warszawy.

Polecamy

Evanescence wystąpi w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Już 5 czerwca 2023 zespół przyjedzie do Polski, by zagrać na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Sprzedaż biletów rozpocznie się już w poniedziałek, 27 marca. Cena wynosić będzie 219 zł w przedsprzedaży i 240 zł w dniu koncertu. Dla wszystkich, którzy w grudniu nie zwrócili biletu i byli na koncercie Within Temptation, mimo nieobecności Evanescence z powodu nagłej choroby wokalistki, została przewidziana zniżka. Szczegóły zostaną podane 27 marca.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Koncert Evenescence poprzedzony będzie występem supportu, który poznamy w późniejszym terminie.

Polecamy

Evanescence zaczęli karierę od trzęsienia ziemi – singel „Bring Me To Life” katapultował zespół na szczyt (Grammy od razu za debiut nie zdarza się co dzień) i przywrócił nam wszystkim wiarę w moc rocka, który na początku XXI wieku wydawał się w odwrocie.

Nic dziwnego, że już po trzech znakomicie przyjętych albumach – „Fallen” (2003), „The Open Door” (2006) i „Evanescence” (2011) – grupa ugruntowała swoją pozycję, jako jednego z najważniejszych nowych zjawisk na amerykańskiej scenie muzyki gitarowej. Na kolejną płytę Evanescence czekaliśmy prawie dekadę – „The Bitter Truth” ukazała się wiosną 2021 roku i była świetnym comebackiem. Jak pisał brytyjski „Metal Hammer”, połączeniem tego, co „emocjonalne, wzruszające i nieco przesadzone, mieszczącym się pomiędzy tym, co odważne i co dobrze znane”.

Powrót zespołu do doskonałej formy zauważyli też i docenili polscy fani, czego najlepszym dowodem jest triumf Amy Lee w plebiscycie Antyradia - została Wokalistką Rocku 2022. Antyradio jest patronem koncertu Evanescence.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.