Foals zapowiedział koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

21.02.2023 10:24
Foals Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć na żywo zespół Foals. Sprawdźcie szczegóły koncertu w Warszawie.

Brytyjski, alternatywny rockowy zespół Foals ogłosił trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. Kiedy odbędzie się koncert? Bilety na występ Foals będziecie mogli wygrać na antenie Antyradia.

Polecamy

Foals zapowiedział koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zespół Foals wystąpi na Letniej Scenie Progresji 25 czerwca 2023 roku. Podczas czerwcowego koncertu w Warszawie usłyszymy najbardziej znane i lubiane utwory z albumów "Holy Fire" (2013) czy "Everything Not Saved Will Be Lost, Pt. 1 and Pt. 2" (2019). Nie zabraknie także największych hitów z ostatniego albumu takich jak: "Wake Me Up", "2AM" i "Looking High".

materiały prasowe Fot. materiały prasowe
Polecamy

Koncert odbędzie się na Letniej Scenie Progresji w ramach cyklu Gramy doWoli. Sprzedaż biletów ruszy 23 lutego, godz. 10:00 Bilety dostępne do zakupu poprzez eBilet, Ticketmaster i na stronie klubu Progresja.

Foals zadebiutowali w 2008 roku z albumem "Antidotes", który podbił listy przebojów i stał się pierwszym z wielu sukcesów zespołu. Brytyjskie trio w składzie: Yannis Philippakis (wokal i gitara), Jack Bevan (perkusja), Jimmy Smith (gitara), nie boi się muzycznych eksperymentów, a najnowszy album Life is Yours (2022), to cytując wokalistę “zdecydowanie najbardziej popowy album, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy”. "Life is Yours" łączy charakterystyczne dla Foals brzmienia alternatywnego rocka z porywającą muzyką taneczną.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.