Incubus zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

21.03.2023 11:00
Incubus Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Incubus zapowiedział koncert w Polsce i już niebawem ruszy sprzedaż biletów.

Takie numery jak "Drive" czy "Are You In?" po dziś dzień pozostają jednymi z największych hitów przełomu lat 90. i dwutysięcznych. Incubus nadal ma się świetnie, a ich największe hity wybrzmiewają na halach i arenach. Zapraszamy serdecznie 7 czerwca 2023 roku do klubu Studio, przy ul. Budryka 4 w Krakowie, gdy pojawią się u nas z albumem "8"

Gościem specjalnym zespołu będzie amerykańska artystka - Lealani.

Polecamy

Incubus zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Amerykanie wystąpią już 7 czerwca w Krakowie. Przedsprzedaż biletów w cenach 204-294 zł i pakietów VIP rozpocznie się już 24 marca o 10:00 na stronie knockoutmusicstore.pl 5 zł, które doliczane będzie do każdego biletu zostanie przekazane fundacji "Make Youself Foundation”.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe
Polecamy

Incubus co prawda tworzyli w estetyce czerpiącej z alternatywnego rocka, metalu, często korzystali także z rozbujanej rytmiki funku, ale ich twórczość nie trafiała do prostych szufladek. Weszli do mainstreamu, przekonując do siebie ludzi z zupełnie odmiennych światów. Kreowali idealny muzyczny dialog prowadzony przez emocje, dynamikę oraz przebojowość. Kapela cały czas radzi sobie bardzo dobrze, co potwierdzają najświeższe koncerty czy ostatni studyjny album "8" sprzed sześciu lat.

1. Wszystkie bilety na miejsca stojące pozostają ważne.

2. Wszystkie bilety na miejsca siedzące w TAURON Arena Kraków stają się biletami na miejsca stojące w klubie Studio.

3. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na sektor A otrzymają automatyczny zwrot środków w wysokości 40 zł.

4. Bilety na miejsca siedzące w klubie Studio NIE będą sprzedawane. Balkon będzie otwarty w dniu koncertu i dostępny dla wszystkich. Miejsca nie będą podlegały rezerwacji.

Osoby, które zakupiły bilety w sklepie Knock Out Music Store są proszone o kontakt z kasia@knockoutprod.net, w treści podając nr zamówienia.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci eBilet są proszone o oczekiwanie na kontakt mailowy ze strony bileterii.

Bilety i pakiety VIP są nadal dostępne w Knock Out Music Store!

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.