Oto support przed koncertami Rammsteina w Polsce. Fani zespołu dobrze znają ten duet

20.03.2023 15:38
Rammstein Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Poznaliśmy support, który zagra przed polską publicznością dwa razy w Chorzowie przed Rammsteinem. Zaskoczenia nie ma...

Przed nami dwa koncerty Rammsteina w Polsce już 30 i 31 lipca 2023 w Chorzowie. Organizator występów ogłosił właśnie support i fani Rammsteina raczej nie będą zaskoczeni...

Polecamy

Rammstein na dwóch koncertach w Polsce. Poznaliśmy support

Niemiecki zespół wystąpi dwukrotnie w Polsce - 30 oraz 31 lipca 2023 w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Live Nation poinformował, że przed występami kapeli zobaczymy francuski duet Abélard. Pianistki grały również przed Rammsteinem na koncercie w Warszawie w 2022 oraz w Chorzowie w 2019, więc ogłoszenie ich ponownie w roli supportu raczej nie jest dla nikogo zaskoczeniem. 

Posłuchajcie, jak pianistki brzmią na żywo:

W trakcie trwającej blisko 30 lat kariery, grupa Rammstein sprzedała ponad 20 milionów płyt i objechała cały świat z przełomowymi, spektakularnymi występami.

Na nadchodzących koncertach usłyszymy na pewno nowe piosenki z ostatniego albumu Rammsteina "Zeit". Zespół pracował nad 11 utworami, które wypełniły „Zeit” przez dwa lata. Podczas sesji towarzyszył im berliński producent, Olsen Involtini. Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence, we Francji.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.