Megadeth wystąpi na polskim festiwalu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

30.01.2023 10:33
Megadeth Fot. IMAGO/Gonzales Photo/Terje Dokken/Imago Stock and People/East News

Sprawdźcie, kiedy rusza sprzedaż biletów na Triple Thrash Triumph.

23 lipca w katowickim Spodku staniecie oko w oko z trzema gigantami thrashu na Triple Thrash Triumph. Gwiazdą wieczoru będzie Megadeth.

Polecamy

Megadeth wystąpi na polskim festiwalu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Megadeth wracają do Polski, by w katowickim Spodku zaprezentować materiał z ''The Sick, the Dying... and the Dead!', jak również stare, dobre hity. Ich koncert odbędzie się 23 lipca w ramach Triple Thrash Triumph, a nazwy pozostałych grup, które zagrają tego dnia poznamy już niebawem.

Megadeth to oczywiście Dave Mustaine, pierwsza gitara thrashu i jedyny w swoim rodzaju głos, ale jego towarzysze również są mistrzami w swoim fachu. Na drugiej gitarze partneruje mu Kiko Loureiro (wcześniej filar brazylijskiej Angry), a sekcja rytmiczna to basista James LoMenzo (widywany na scenie u boku m.in. Zakka Wylde’a) oraz perkusista Dirk Verbeuren (od Soilwork po The Devin Townsend Project). Razem tworzą jeden z najlepszych zespołów koncertowych we współczesnym metalu.

Megadeth zagra w Polsce w 2023. Gdzie kupisz bilety?

Bilety trafią do sprzedaży już w piątek, 3 lutego, o godz. 10.00. Będzie je można nabyć na stronie www.mysticcoalition.com (bilety kolekcjonerskie) oraz za pośrednictwem serwisu eBilet: www.ebilet.pl.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90. Mystic Coalition jest organizatorem gdańskiego Mystic Festival.

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.