Pantera wystąpi w Polsce w 2023. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

22.11.2022 10:04
Phil Anselmo Fot. Jason L Nelson/AdMedia/Capital Pictures/EAST NEWS

Takie wiadomości kochany! Zespół Pantera przyjedzie już w przyszłym roku do Polski.

Kowboje z piekła rodem zagrają na najnowszej edycji Metal Hammer Festival, który odbędzie się 5 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety w sprzedaży dostępne będą od wtorku, 29 listopada.

Polecamy

Pantera wystąpi na Metal Hammer Festival [DATA, MIEJSCA, BILETY]

To będzie najgłośniejszy powrót na koncertową scenę! Po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie można na żywo usłyszeć materiał z kultowych płyt Pantery, które definiowały metalową scenę lat 90. Phil Anselmo i Rex Brown, a wraz z nimi setki tysięcy fanów na największych przyszłorocznych festiwalach, celebrować będą dzieła jednej z najbardziej wpływowych metalowych formacji na świecie.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Pantera zagra koncert w Polsce: Bilety w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Płyta – 350/ 380 zł
  • Siedzące kat. 1 - 420 / 450 zł
  • Siedzące kat. 2 - 380 / 410 zł
  • Siedzące kat. 3 - 320 / 350 zł
Polecamy

Pantera to jeden z najbardziej utytułowanych i wpływowych zespołów metalowych wszech czasów. Ten bezkompromisowy kwartet, w składzie którego znalazł się wokalista Philip Anselmo, gitarzysta Dimebag Darrell, jego brat - perkusista Vinnie Paul i basista Rex Brown, odniósł sukces w latach 90. dzięki licznym złotym i platynowym albumom, wyprzedanym trasom koncertowym, dzikim występom na żywo i czterem nominacjom do Grammy.

Formacja nagrała 9 albumów studyjnych, wśród których znalazły się takie kultowe płyty, jak np. „Cowboys from Hell” (1990), „Vulgar Display of Power” (1992) czy „Far Beyond Driven” (1994). Czwórka z Teksasu nadal inspiruje rzesze kolejnych muzyków, jednocześnie zdobywając miliony szalenie oddanych fanów na całym świecie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.