Steve Vai gwiazdą Gitarowego Rekordu Świata we Wrocławiu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

18.01.2023 12:23
Steve Vai Fot. materiały prasowe Gitarowy Rekord Świata

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Gitarowego Rekordu Świata. Tym razem na scenie wystąpi Steve Vai.

 

Jeden z najlepszych gitarzystów świata wystąpi we Wrocławiu 1 maja podczas Gitarowego Rekordu Świata 2023. Steve Vai przyjął zagra gitarowe solo w legendarnym utworze „Hey Joe” Jimiego Hendrixa wykonywanym wspólnie przez kilka tysięcy gitarzystów zgromadzonych na wrocławskim Rynku. Tego samego dnia w godzinach wieczornych Steve Vai da również pełny koncert w Hali Stulecia w ramach festiwalu 3-Majówka 2023.

Polecamy

Steve Vai gwiazdą Gitarowego Rekordu Świata we Wrocławiu

Steve Vai obecny jest na scenie od ponad czterdziestu lat, a jego niezrównana wirtuozeria i mistrzostwo kompozycyjne wciąż nie mają sobie równych. Amerykański shredder to perfekcjonista i legenda, a techniczną ekwilibrystykę od lat łączy z eksperymentami.

Cieszę się, że Steve ponownie zagra z nami. Jego poprzedni występ w 2014 roku zapadł w pamięć wielu miłośników gitary i jest wspaniałą wizytówką naszych Gitarowych Rekordów

 – mówi Leszek Cichoński, pomysłodawca imprezy. 

Steve Vei wystąpi we Wrocławiu podczas 21. edycji największego święta gitary i pomoże ustanowić nowy Gitarowy Rekord Świata – w tym roku potrzeba 7677 grających razem gitar i innych instrumentów strunowych. Szczegóły imprezy: www.heyjoe.pl, zaś bilety zakupicie na stronie https://iframe79.biletyna.pl.

Polecamy

Gitarowy Rekord Świata we Wrocławiu. Kto wystąpi?

Gitarowym zmaganiom we Wrocławiu od lat towarzyszą koncerty gwiazd w ramach festiwalu 3-Majówka 2023. Impreza rozpocznie się w tym roku już 30 kwietnia i potrwa do 2 maja. Swój udział w festiwalu potwierdził już fiński zespół Lordi, angielska grupa New Model Army, reprezentanci celtic punkrocka Paddy And The Rats, trio jazzowych gwiazd Możdżer/ Danielsson/ Fresco oraz Kult, T.Love, Nocny Kochanek, Illusion,  Armia, Kasia Kowalska, Mrozu, Myslovitz, Strachy Na Lachy, Fisz Emade Tworzywo, Kapela Ze Wsi Warszawa i Natalia Przybysz. Ogłoszenia kolejnych gwiazd już wkrótce.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.