13-latek zaśpiewał cover Jamesa Baya w talent show. Jak nastolatek poradził sobie z hitem "Let it Go"? [WIDEO]

02.09.2019 17:01
James Bay w wykonaniu 13-latka|undefined Fot. kadr z wideo

Publiczność była zachwycona coverem Jamesa Baya. Czy i Wam ta wersja przypadnie do gustu?

"Let it Go" to jeden z najpopularniejszych hitów Jamesa Baya. Muzyk pierwszą EP-kę "The Dark Of The Morning" wydał w 2013 roku. Rok później, Bay ruszył w trasę koncertową z Hozierem. Debiutancki album "Chaos And The Calm" z 2015 sprawił, że o wokaliście stało się głośno na całym świecie. Single "Hold Back The River" i "Let It Go" zdobyły setki milionów wyświetleń w serwisach YouTube czy Spotify i to one sprawiły, że płyta pokryła się podwójną platyną.

13-latek zaśpiewał cover Jamesa Baya. Jak nastolatek poradził sobie z hitem "Let it Go"? [WIDEO]

Nastrojowa ballada "Let it Go" doczekała się wielu coverów, również w wykonaniu tych najmłodszych. W telewizyjnym niemieckim show The Vice Kids pojawił się 13-letni chłopiec Benicio, który wykonał przed jury słynny przebój Jamesa Baya. Publiczność była zachwycona jego coverem - sprawdźcie, czy i Wam spodoba się takie wykonanie:

W 2018 James Bay wrócił z nowym albumem "Electric Light", w którym zmienił brzmienie znane z "Chaos And The Calm". Klasyczne gitarowe dźwięki, połączone z nieco bluesowym wokalem zostały zastąpione większą ilością elektroniki i popu. Sam autor stwierdził, że nowa płyta była dla niego muzyczną ewolucją. Z krążka pochodzą przebojowy utwór "Pink Lemonade" oraz liryczne "Us". W 2019 roku Bay przygotował niespodziankę dla swoich fanów i wydał EP-kę "Oh My Messy Mind".

Zobacz także: James Bay wystąpił w Warszawie [GALERIA + RELACJA]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.