Adam Lambert zaśpiewał "Bohemian Rhapsody" z uczestnikiem talent show [WIDEO]

21.05.2019 12:34
Adam Lambert z coverem Bohemian Rhapsody|undefined Fot. kadr z wideo

Jak słynny kawałek Queen "Bohemian Rhapsody" wypadł w programie "American Idol"?

Kariera Adama Lamberta rozpoczęła się w 2009 roku, gdy pojawił się w talent show "American Idol". Wokalista zajął 2. miejsce w programie, ale jego kariera szybko się rozkręciła za sprawą Queen. W finałowym odcinku Lambert wystąpił właśnie z Brianem Mayem i Rogerem Taylorem, co spotkało się w ciepłym przyjęciem fanów Queen.

Adam Lambert zaśpiewał "Bohemian Rhapsody" z uczestnikiem talent show

Po 10 latach Adam Lambert ponownie zaśpiewał piosenkę Queen w "American Idol", ale tym razem pojawił się w roli muzycznego gościa. Wokalista wykonał słynny kawałek brytyjskiej kapeli "Bohemian Rhapsody" razem z uczestnikiem talent show Dimitriusem Grahamem. Posłuchajcie, jak panowie wypadli w repertuarze Queen:

Przeczytaj także

Adam Lambert zaprezentował również w "American Idol" swój najnowszy singiel "New Eyes", który zapowiada nowy studyjny album zatytułowany "Velvet".

Queen + Adam Lambert wyruszają 10 lipca 2019 w trasę koncertową po Ameryce Północnej. Ostatnia wizyta kapeli w Polsce odbyła się w 2017 roku. Queen zagrał wówczas w Łodzi.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.