Uczestnik talent show wcielił się w Muńka Staszczyka. Jak mu poszło? [WIDEO]

28.10.2019 16:00
Muniek Staszczyk|undefined Fot. . kadr z wideo Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - Adam Strycharczuk - Pola (Muniek Staszczyk)

Za nami kolejny odcinek popularnego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem na scenie zobaczyliśmy Muńka Staszczyka

Podczas ostatniego odcinka muzycznego talent show na scenie pojawił się Muniek Staszczyk. W popularnego wykonawcę wcielił się Adam Strycharczuk. Chłopak razem ze swoim kolegą prowadzą kanał na YouTubie "Na Pełnej". Mężczyźni poznali się na jednej z imprez. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Adam zmierzył się z Łukaszem Zagrobelnym, Robertem Koszuckim czy Kasią Ptasińską.

Uczestnik talent show wcielił się w Muńka Staszczyka. Jak mu poszło? [WIDEO]

Tym razem Strycharczuk wcielił się w Muńka Staszczyka. Youtuber wykonał utwór "Pola". Jak sam przyznaje zadanie wcale nie należało do najłatwiejszych:

Musiałem bardzo dobrze przestudiować tę jego postać i to nie było takie łatwe. Ta prawda to przesłanie, które on ze sobą niesie, są tu najważniejsze. Musisz bardzo głęboko sięgnąć nie tylko do Muńka ale też do siebie. Pokazać ludziom, że wiesz o czym śpiewasz.

Jak zatem poszło Adamowi? Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Przeczytaj także

Muniek Staszczyk ma za sobą trudny okres. Muzyka znaleziono w pokoju hotelowym. Okazało się, że artysta miał wylew. Według opinii lekarzy mało brakowało, a Muńka mogłoby już z nami nie być. Wokalista późno został przewieziony do szpitala. Według niektórych to cud, że żyje.

Zobacz także: Wracają informacje o śmierci Muńka. Groźna akcja przestępców

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.