„All the Small Things” Blink-182 zagrany na małych instrumentach

Aleksandra Degórska
13.09.2017 16:02
„All the Small Things” Blink-182 zagrany na małych instrumentach Fot. kadr z wideo

Basista Dave504 niczego się nie boi, a internauci wymyślają coraz bardziej pokręcone muzyczne wyzwania.

Utwór „All the Small Things”, który promował płytę „Enema of the State” w mgnienia oka stał się radiowym hitem, który wyśpiewywały nastolatki w Kalifornii. Gitarowe granie Blink-182 szybko wpada w ucho, zatem nic dziwnego, że kapela zdobyła rozgłos i po dziś dzień koncertuje oraz wydaje płyty.

Również chyba nikogo nie zaskakuje fakt, że powstało sporo coverów utworów tejże kapeli, szczególnie tych największych hitów. Basista Davie504, który nie boi się trudnych muzycznych wyzwań postanowił zagrać Blink-182 na dosyć nietypowych instrumentach.

Pewien internauta zasugerował mu, żeby zagrać „All the Small Things” na małych instrumentach - tak też zrobił. Zobaczcie, jak prezentuje się ten kawałek zaprezentowany na dziecięcej perkusji, ukulele oraz basowym ukulele.

Tego YouTubera nie musimy Wam już przedstawiać - to właśnie on zagrał Guns N' Roses bronią i różą na basie, zaprezentował solówkę na basie... bez strun, zdradził również 30 sposobów gry na basie. Zagrał również na basie z gitarowymi strunami - trochę tego jest i można te nagrania oglądać bez końca.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.