Będą dodatkowe bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym w Warszawie

Joanna Chojnacka
01.07.2019 12:45
Dawid Podsiadło|undefined Fot. Karol Makurat/REPORTER

28 września 2019 roku na Stadionie Narodowym odbędzie się wyjątkowy koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Pojawi się nowa pula biletów na wydarzenie.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to w tej chwili jedni z najbardziej rozchwytywanych muzyków młodego pokolenia w Polsce. Artystom udaje się wyprzedawać największe kluby w naszym kraju i to w zawrotnym tempie. Dla przykładu - bilety na "Wielkomiejski Tour" Dawida zniknęły w zaledwie 4 minuty.

Muzycy wcześniej połączyli swoje siły nagrywając wspólną wersję "Tamagotchi", hitu z albumu "0,35 mg" Taconafide. Z kolei pod koniec maja 2019 roku ogłosili, że zagrają 28 września 2019 roku koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Podsiadło i Hemingway na Narodowym: Gdzie kupić bilety?

Obaj artyści ogłosili, że występ będzie ich ostatnim w tym roku. Chociaż obiekt jest jednym z największych w Polsce, oświadczenia muzyków wystarczyły, żeby zachęcić fanów do kupna biletów. Pula wejściówek w przedsprzedaży rozeszła się w rekordowe 2 minuty. Podobnie było w momencie, gdy na stronie ebilet.pl ruszyła regularna sprzedaż wejściówek - wyprzedały się w mig. Organizatorzy nie podali liczny biletów, które trafiły do obiegu, jednak wiemy, że Stadion Narodowy podczas imprez muzycznych może zmieścić aż 73 tysiące osób.

Przeczytaj także

Wszyscy, którzy nie zdążyli kupić upragnionej wejściówki na koncert, będą mieli okazję spróbować jeszcze raz. Dawid Podsiadło poinformował na swoim Facebooku, że organizatorom udało się wygospodarować niewielką pulę dodatkowych biletów na wrześniowy koncert. 

Bilety trafią do sprzedaży w środę 3 lipca o 12:00 i będą dostępne do kupienia na stronie ebilet.pl.

Zobacz też: "Nie Ma Fal" Dawida Podsiadły w coverze Pana Pawła Jumpera 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.