Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wyprzedali Stadion Narodowy zaledwie w kilka dni

Joanna Chojnacka
22.05.2019 13:02
Dawid Podsiadło|undefined Fot. kadr z wideo/Dawid Podsiadło

Koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya odbędzie się 28 września 2019 roku. Fani artystów spotkają się na Stadionie Narodowym w Warszawie w komplecie.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to młodzi artyści, którzy od kilku lat cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Oprócz dużego talentu i ciekawej osobowości muzyków łączy także duży sukces. Wokaliści wyprzedają do ostatniego biletu największe kluby w naszym kraju i to w zawrotnym tempie. "Wielkomiejski Tour" Dawida przewidywał początkowo 31 występów, a bilety na wydarzenia zniknęły w zaledwie 4 minuty.

Muzycy połączyli już wcześniej swoje siły nagrywając wspólną wersję hitu "Tamagotchi", która pojawiła się na albumie "0,25 mg" duetu Taconafide. Tym razem zagrają wspólny koncert na warszawskim Stadionie Narodowym.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Narodowym: Bilety wyprzedane

Obaj artyści zapowiedzieli, że planowany występ będzie ich ostatnim koncertem w tym roku. Najwyraźniej to zachęciło fanów artystów do kupna biletów. Pula wejściówek w przedsprzedaży rozeszła się w rekordowe 2 minuty. Zainteresowanie biletami było tak ogromne, że fani zablokowali serwery dystrybutora.

Przeczytaj także

Sprzedaży właściwej puli biletów podjął się serwis ebilet.pl, na którym aktualnie nie ma już dostępnych na wydarzenie wejściówek. I chociaż organizatorzy koncertu nie podali liczby biletów, które trafiły do obiegu, to z informacji o pojemności Stadionu Narodowego wiemy, że obiekt podczas imprez muzycznych jest w stanie zmieścić niemal 73 tysiące osób.

podsiadło hemingway Fot. ebilet.pl

Jeśli muzycy faktycznie wyprzedali taką liczbę wejściówek w niecały tydzień, oznacza to, że mamy do czynienia z rekordem obiektu. Jak podaje glamrap.pl, największy koncert, jaki odbył się na Stadionie Narodowym to występ grupy Coldplay z liczbą 57 tysięcy sprzedanych biletów.

 

Zobacz także: Fani Dawida Podsiadły stworzyli cover i obrazkowy teledysk do utworu "Dżins" 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.