Bee Gees w szatańskiej wersji

Małgorzata Wierzejewska
23.07.2015 15:54
Bee Gees w szatańskiej wersji Fot. kadr z wideo

Ciekawe, co powiedzieli by na to bracia Gibb! Idziemy o zakład, że takiej wersji hitu z 1977 roku jeszcze nie słyszeliście!

Na pewno zdarzają się Wam takie sytuacje, kiedy w ucho wpada refren, który przez cały dzień ni cholery nie chce wyjść z głowy. Jednym z takich utworów jest właśnie „Stayin' Alive”.

Leo Moracchioli postanowił odczarować klątwę i nagrał metalową wersję tego kawałka. 

I co, w ostrej wersji brzmi o wiele lepiej? Jeśli oglądaliście uważnie, zauważyliście na pewno, że w klipie pojawiły się nie tylko pełnowymiarowe instrumenty.

Leo Moracchioli posiłkował się też... dziecięcym zestawem perkusyjnym, różowym ukulele, czy gustownym, niebiesko-żółtym małym mikrofonikiem ;)

Na co dzień muzyk tworzy Frog Leap Studios. To właśnie pod tym szyldem jego filmiki trafiają na kanał YouTube. Artysta nie próżnuje i ma już na koncie całkiem pokaźną ilość takich coverów.

Wystarczy wspomnieć choćby „Pocker Face” Lady Gagi, „Chandelier” Sii, czy inny klasyk popowego gatunku, czyli „Like A Virgin” Madonny.

Na koniec zerknijcie sobie na oryginalną wersję „Stayin' Alive”. 

I jak wrażenia?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.