Billie Joe Armstrong założył zespół The Longshot i udostępnił EP-kę

Aleksandra Degórska
12.04.2018 13:43
Wokalista Green Day|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchajcie, jak brzmi nowy projekt wokalisty. Czy 3 nowe utwory przypadną fanom Green Day do gustu?

2016 i 2017 były dla Green Day bardzo pracowity, bowiem 7 października 2016 roku ukazał się album zatytułowany „Revolution Radio”. Pierwszym singlem stał się „Bang Bang”, jako kolejny udostępniono tytułowy kawałek „Revolution Radio” oraz „Still Breathing”.

W ramach promocji tego materiału Green Day wystąpił w Krakowie 21 stycznia 2017. Kolejny 2018 to odpoczynek dla zespołu i muzycy mogą teraz zająć się innymi sprawami. Billie Joe Armstrong nie robi sobie przerwy od muzykowania. Tym sposobem pojawiły się nowe utwory w ramach projektu The Longshot.

Wokalista Green Day udostępnił utwory The Longshot

Już jakiś czas temu wokalista Green Day na Instagramie zapowiadał nadejście projektu udostępniając kolejne zdjęcia i rysunki. W końcu otrzymaliśmy to, na co wszyscy fani muzyka czekali. Wokalista udostępnił minialbum zawierający 3 utwory - „Taxi Driver”, „Chasing A Ghost” i „Love Is For Losers”.

Przesłuchajcie te numery i sprawdźcie, co do zaoferowania ma Billie Joe Armstrong:

EP-kę można zakupić za niecałe 3 dolary. Co więcej muzyk zapowiedział wydanie studyjnej płyty „Love Is For Losers”, ale jak na razie nie znamy daty premiery.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.