Green Day „wciąż oddycha” w nowym klipie

Aleksandra Degórska
07.11.2016 16:53
Green Day „wciąż oddycha” w nowym klipie Fot. kadr z wideo

Zespół podzielił się teledyskiem do kolejnego singla zatytułowanego „Still Breathing”. Tym razem twórcy klipu postanowili stworzyć bardziej emocjonalny obraz.

Green Day swoją najnowszą płytą zdobył listy przebojów. Krążek „Revolution Radio” miał premierę 7 października 2016 roku i na pierwszy singiel wybrano kawałek „Bang Bang”. Potem udostępniono również numer „Revolution Radio”.

Na kolejny singiel wybrano natomiast kawałek „Still Breathing”. Do numeru powstało wideo w reżyserii P.R. Browna. Porównując najnowszy teledysk do klipu stworzonego do „Bang Bang” tym razem mamy do czynienia z bardziej melancholijnym wideo, w którym widzimy różnych zagubionych ludzi.

Do akcji wkraczają również muzycy, którzy w pewnym momencie mimo wszystko decydują się złapać za instrumenty. Przekonajcie się zresztą sami, jak wygląda ten klip:

Billie Joe Armstrong tak opisał ten kawałek:

To był bardzo ciężki utwór. Czasami uciekam przed tym, żeby tworzyć zbyt ciężkie numery, ale często po prostu tak wychodzi. Wers w refrenie: „Wciąż samodzielnie oddycham” nawiązuje do faktu, że w pewnym sensie każdy będzie potrzebować pomocy w życiu. Z czasem twoje myśli stają się mroczniejsze.

Posłuchajcie również, jak kompozycja prezentuje się na żywo:

Green Day jest właśnie w trakcie trasy koncertowej, w ramach której odwiedzi już niebawem nasz kraj. Stanie się to dokładnie 21 stycznia 2017 roku w Krakowie w Tauron Arenie.

Jak oceniacie klip Green Day do numeru „Still Breathing”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.