Bliźniaczki Harp Twins zagrały na harfach „Rainbow In The Dark” Dio

Aleksandra Degórska
26.04.2018 14:03
Harfistki w coverze Dio|undefined Fot. kadr z wideo

Słynne bliźniaczki tym razem postanowiły złożyć muzyczny hołd Ronniemu Jamesowi Dio.

Bliźniczki Camille i Kennerly zaprezentowały kolejny cover, tym razem z repertuaru Dio. Ich wybór padł na „Rainbow In The Dark” z albumu „Holy Diver”. Czy spodziewaliście się, że ten mocny kawałek dobrze będzie prezentować się na harfie?

Instrument kojarzy się bardziej z filharmonią, a nie z metalem, czy rockiem. Tymczasem bliźniaczki wykonują takie piosenki jak „Crazy Train” Ozzy'ego, „Iron Man” Black Sabbath czy „One” Metalliki. Panie zaprezentowały bardzo eleganckie wersje tych hitów i również kawałek Dio otrzymał drugie życie dzięki bliźniaczkom.

„Rainbow In The Dark” w wersji harfistek

Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się ten cover w wykonaniu bliźniaczek:

Tak harfistki opowiedziały o tym utworze:

„Rainbow In The Dark” był na naszej liście coverów przez lata i w końcu możemy zaprezentować nasz cover metalowego klasyka. Podoba się nam to, że harfy dodają magiczną i eteryczną aurę do tego utworu. Najbardziej lubimy w tej interpretacji naszą wersję solo.

Memoriał Dio w Polsce

Jeżeli chcielibyście posłuchać repertuar Dio to już niebawem będziecie mieć taką możliwość. W trakcie trasy King of Rock And Roll muzycy Scream Maker i goście wykonają piosenki, które śpiewał Ronnie James Dio. Trasa rozpocznie się 17 maja w warszawskiej Proximie, a zakończy 21 lipca na sopockiej plaży.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.